Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy gyozzem meg a szuleim h...

Hogy gyozzem meg a szuleim h elengedjenek edzoterembe?

Figyelt kérdés
3 baratnommel mennenk mindig de anyumek nem rajonganak az otletert h 14 eves lanykent edzoterembe menjek(nem tudom miert).
2016. ápr. 18. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én 16 évesen voltam és nagyon kínos volt.

Tele volt kigyúrt 30as férfiakkal, akiknek folyton útban voltam, és azt éreztem hogy én csak egy bohóc vagyok a szemükben ott, mivel nem is értek a gépek feléhez, vagy ha elfoglalom akkor csak a megvető pillantasokat kapom, hogy ők értelmesebben el tudnák tölteni rajta az időt, úgy hogy annak haszna is lenne.

A másik fele pedig kéjsóváran méregetett nyálcsorgatva, egy pedig oda is jött hogy majd ő segít és megmutatja hogy kell, erre elkezdte fogdosni a hasizmom felülés közben, amit egy idegentől nem tudok jó néven venni.

Szerintem gondoljátok át ezt a dolgot alaposan. Inkább menjetek aerobikra, jogára, fitnesz órára, spinningre, zumbára vagy sportoljatok (tenisz, röplabda, kosárlabda, úszás) az sokkal hasznosabb.

2016. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Kezdhetitek street workout tal, az ingyenes és mondhatjátok, hogy csak sétáltok az utcán.

Edzőterembe hétvégén senki nincs, mondjátok, hogy spinning re mentek, ami igaz is, mivel az is van az edzőterembe

2016. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

#1: Az edző termet mindenkinek ugyanolyan joga van használni. A 14 évesnek és a 30 évesnek is. Ha kellemetlenkednek, akkor meg le kell állítani őket, bár ez nem jellemző.

(A hasizmodat az edző is valszeg megfogja, mert ha előrenyomod, akkor nem jó a gyakorlat.)


De ha benneteket zavarnak a pasik, akkor válasszatok női kondi termet, ahol az edző is nő. És igen, hozzád fog érni, hogy beállítsa a gyakorlatot.

2016. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Kérjétek tréner segítségét abban, hogy mik azok a gyakorlatok/gépek amik nektek valók. Szerintem 14 évesen, hacsak nincs valami extrém súlyfelesleged vagy speciális igényed (gerinc vagy ízületi probléma) akkor nem szükséges edzőterembe járnod. Jön a jó idő, biciklizz, kocogj, ússz, teniszezz stb. Egyszerű gyakorlatokat súlyzóval vagy anélkül a lakásban/udvaron is el lehet végezni, hemzseg tőlük az internet.

A szüleidnek mi a kifogása? Drága? Fölösleges? Féltenek az idősebb férfiaktól?

2016. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem kb 10-15kg suly feleslegem van amit leszeretnek adni.

Leginkabb az idosebb ferfiaktol tartanak.

2016. ápr. 18. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Menj egy átlagos edzőterembe, ne egy puccosba, hidd el, senki se fog foglalkozni veled, nem azért vannak ott. Én is segítek, ha megkérnek, de magamtól senkihez se megyek oda, nem az én dolgom. Ha viszel fülhallgatót, akkor pedig még kevesebb esélye van, hogy bárki hozzád szóljon.
2016. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Ahol laksz, ott nincs csak nőknek konditerem? Itt Szfváron van egy.

Keressetek egy ilyet, akkor bátrabbak lesztek. :)

2016. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idősen nincs szükség konditeremre
2016. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!