Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, apukák! Ti elengednét...

Anyukák, apukák! Ti elengednétek így bulizni a 16,5 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
16,5 éves lány vagyok, egyik osztálytársam, akivel nagyon jóban vagxok péntekre buliba hívott. Csak olyanok lesznek ott, akiket ismerek, haverok vagyunk, zárt helyen lennénk, csak mi. Eddig oké is lenne , de a buliba eljutás és onnan hazajönni neccesebb. Busszal kellene mennem, úgy, hogy másnap délelőtti program miatt korán haza kéne jönnöm. Engednétek, hogy a gyereketek negyed tízes busszal bemenjen a városba (kb. 20 perc az út), és onnan menne a buliba, majd reggel öt órás busszal hazamenjen? A busztól a buliba, illetve visszafelé is kísérnének. Egyébként megbízható vagyok, nem rúgnék be és részeg mellé sem ülnék be a kocsiba.

2016. máj. 8. 00:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint egy tök értelmetlen kérdés... Én pl elengednélek, biztos van más is aki elengedne, de tuti hogy sokan lesznek akik meg nem. De ez mind lényegtelen, mert itt hiába mondanak mondjuk 10ből 7en igent, ha a te apád az egyik aki nemet mond... Szóval kérdezd meg apád és kiderül.
2016. máj. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

"Busszal kellene mennem, úgy, hogy másnap délelőtti program miatt korán haza kéne jönnöm."


Attól függ, mi az a másik program.

2016. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a legnagyobb kifogásom a másnapi program lenne.

De ezt akár wc papírként is használhatod, ha a te apád nem így vélekedik.

2016. máj. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Talán elmehetne érted az apukád reggel, ha nincs korábban busz. Egy ember pedig nem kíséret.
2016. máj. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem engedném az nem azért lenne mert nem bizk benne hanem hogy másokban nem bízok. Főleg ha nagyvárosba menne bulizni. Ha kisérné valaki, vagy több lánnyal menne oda-vissza busszal akkor oké, de egyébként ideges lennék..
2016. máj. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Egy 16 éves szerintem ne maradjon ki egy másik városban reggelig...
2016. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

No jó,jó, a buli az buli.

A buli általában fárasztó.

A másnap délelőtti programodon hogyan teljesítenél kialvatlanul, fizikailag fáradtan?

2016. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Másnap délelőtt papámhoz megyünk szülinapot ünnepelni, kocsival.

Az milyen megoldás, hogy este bemegyek, kijönnek elém, bulinután pedig egyik barátnőmnél alszom, és reggel mondjuk 8:30-as busszal hazajönnék, és út közben felvennének a szüleim, és úgy mennénk?

2016. máj. 8. 09:22
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyvárosról van szó, csak kisváros.
2016. máj. 8. 09:23
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg velük kellene megbeszélni, mert nem tudhatjuk, nekik milyen a hozzáállásuk alapesetben a bulizáshoz, az adott társasághoz, a barátnöhöz, akinél aludnál, meg ahhoz, hogy éjjel kimaradsz.
2016. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!