Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 13 éves lányoto...

Elengednétek a 13 éves lányotokat a legközelebbi kisebb bevásárlóközpontba egyedül? Amit vesz azt a zsebpénzéből veszi, nem nagy dolgokat.

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én el. Más majd nyilván óriási felháborodással közli, hogy ő soha. De egyikünk véleménye sincs hatással a te anyád véleményére. Szóval ezt nektek kettőtöknek kell megbeszélni.
2015. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
El!Én amikor ovis voltam anya bolt előtt üvöltött velem mint 4 éves kislánnyal,hogy mért nem megyek már be jégkrémet venni.Ugyhogy mostár ha a boltból kell valami végső esetben titokban,saját zsebénzből,szorongva bemegyek,de csak ha nagyon muszály,főleg táborokkor.
2015. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
2es vagyok 13L
2015. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem sok embert láttam egyedül menni bevásárló központba.
2015. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Már miért ne engedném? Mi a jó franc történhet vele, ami máshol nem? Megeszik az eladók reggelire? Tanítsd meg arra, hogyan védje meg magát és bízz benne, hogy egyedül is boldogul. Végülis nem a Holdra küldöd, csak a közelbe.
2015. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nem heti alkalommal járja a plázákat, persze. Kikapcsolódni mindenkinek joga van :)
2015. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
igen. Az is csak egy bolt.
2015. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Hát az a gyerektől függ. Ha hajlamos bedőlni minden hülyeségnek és tuti csak felesleges marhaságokat venne, akkor nem engedném. Nyilván az "ő pénze" és alapvetően arra költi, amire akarja, de mégiscsak nekem kell megtanítani bánni vele, mert nem szeretném, ha 30 évesen is csak úgy kifolyna a kezei közül. Persze ésszerű keretek között szólnék bele, ha muszáj. :)

De alapvetően is jobban örülnék, ha nem egyedül lődörögne, legalább valami barátnője kísérje el.

De tényleg mindegy, mi hogy gondoljuk, nem mi döntjük el.

2015. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Persze vagy ez most miért is kérdés?

A kora miatt vagy mert bevásárlóközpontról van szó?

Már az is fura,hogy ehhez ennyi idősen engedély kell...

2015. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
36%

13 éves lány vagyok azt hittem eddig, hogy az én anyukám aggódós.

Mindenhova egyedül járhatok.

Hogy ha azon aggódsz sok pénzt visz magával megtámadhatják miatta az szerintem ("a nagyokos 13 éves agyammal") helytelen gondolkodásmód. Ennyi erővel ne menjünk ki az utcára, elüthetnek a zebrán.

2015. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!