Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lezbikus lány vagyok, a...

Lezbikus lány vagyok, a szüleim nem tudják. Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és 2 hete kezdtem érdeklődni a lányok iránt. A szüleim és a barátaim nem tudják.. Mit tegyek?

2016. máj. 16. 22:31
1 2
 1/16 eznemlényeges ***** válasza:
23%
Ez még nem biztos hogy az, lehet hogy csak kíváncsiság, ha már legalább 2 hónapja ez van, akkor lehet hogy az vagy.
2016. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
73%
A nagy bejelentéssel meg várhatsz nyugodtan... Nem kell mindenről tudniuk.
2016. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
99%
2 hét? Na jó, szerintem ezt még magadban beszéld meg. Sőt várj még 1-2 évet az elmondással ha tényleg így lesz. Ezen kívül lehet biszex vagy....nem leszbikus. De lehet az is hogy csak kíváncsi vagy...
2016. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Még csak le se tudod írni...
2016. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
2 het az semmi, meg ne mondd el nekik, meg se emlitsd.
2016. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is tetszett már lány, nem is két hétig, mégse vagyok leszbikus :) Szerintem várj még egy kicsit vele, mert a többiek jól mondják, lehetsz bi és csak kíváncsi is. Persze megértem, ha meg szeretnéd beszélni valakivel :)
2016. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Úgy, hogy anyád/apád elé állsz, és elmondod neki, amit nekünk írtál.

De én sem lennék ennyitől biztos benne. Remélem, hogy még fiúval sem voltál, így ez lehet csak kíváncsiság, vagy csak szimplán láttál egy nagyon szép lányt.

De mindenképpen mondd el valamelyik szülődnek, ez fontos!!! Ők tudni fogják, hogy mit kezdjenek az infóval, és nem fognak bántani, vagy megvetni emiatt.

2016. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Fiú létemre azt mondom, hogy van pár srác, aki az "ezosztaztánigen" kategória, meg akire én is azt mondom, hogy jól néz ki, stb.

De ettől még nem vagyok meleg.

2 hét az semmi. Ha 2-3 év múlva még mindig így érzel, akkor már lehetséges, hogy leszbikus vagy. De az is lehet, hogy biszex ( ha a fiúk és a lányok is érdekelnek ).

2016. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Elég a kamu kérdésekből, menj aludni, fellőtték a pizsit!
2016. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

2 hete az vagy? Komoly. Akkor nézz utána, hogyan kell leírni a szót :)


Semmit ne tegyél. Könnyen lehet, hogy csak múló kíváncsiság. Sőt, szinte teljesen biztos.

2016. máj. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!