Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Biszex vagyok vagy csak össze...

Biszex vagyok vagy csak össze vagyok zavarodva? (lány)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel nagyon közel állunk és szerintem vonzódom hozzá. Sokszor elképzeltem a csókolózást vele és még többet is és ha a közelében vagyok meg akarom érinteni. Lehet ha arról lene szó járnék is vele. Kb fél éve jár ez a fejemben. 16 éves vagyok és arra gondoltam, lehet csak össze vagyok zavarodva mert másra nem gondolok így és volt már barátom akit nagyon szerettem. Szerintetek biszex vagyok vagy csak szerelmes akarok lenni valakibe? Ha valakinek van hasonló tapasztalata meg tudná velem osztani akár privátban is?

#biszex lezbikus lány
2015. júl. 18. 17:27
 1/4 anonim válasza:
csak össze vagy zavarodva B*SZD MEG! c=3
2015. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy össze vagy zavarodva. 16 éves vagy. Ha 25 lennél, akkor már nem hinném.
2015. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyémántlány ***** válasza:

Miért kellene ezt a kérdést most megválaszolnod? Lehet, hogy biszexuális vagy, de az is lehet, hogy nem. Ne foglalkozz a címkékkel, szeresd, akit szeretsz, legyen az bármilyen nemű, majd eldöntöd magadban idővel, hogy hogyan is állnak a dolgok. Most vagy fiatal, most kell kitapasztalni.

Úgyhogy ne foglalkozz vele, "mi" is vagy pontosan. Ha szerelmes vagy, akkor szerelmes vagy, teljesen mindegy hogy minek hívod magad, vagy minek AKAROD magadat hívni.

2015. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 19. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!