Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom megértetni anyuval...

Nem tudom megértetni anyuval a dolgokat mit csináljak?

Figyelt kérdés
18éves vagyok.. elmondtam édesanyának egy titkom.. h a lányokhoz vonzódom ..de ha akarok vele beszélni elitsutja ..és azóta máshogy viselkedik velem. Egyszer sikerült erről a dologról beszélnünk ..és akkor is annyit mondott h ez isten káromlása és h beteg vagyok és orvohoz fog vinni..pedig probáltam elmagyarázni neki..h ez a mai világba már szinte minden napos jelenség ..és akkor azzal jön h mégis volt barátom és h miért nem tudok olyan lenni mint a novérem . És gondjaim is vannak a párkapcsolatomba ez miatt ..mert ugye hozzánk nem jöhet az illető h anyu nehogy meglásson vmit.

2016. máj. 20. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj, de ennél azért okosabban is érvelhettél volna.

Ez a mondat, hogy "a mai világban ez már szinte mindennapos", pont azt sugallta, hogy csak múló hóbort ez az egész.


Más kérdés, hogy ezt betegségnek tekinteni legalább annyira butaság.

Nem tudsz mit csinálni, nem mindenkinek látják szívesen a párját a szülők, még hetero ároknál sem. Majd ha együtt laktok, azt csináltok, amit akartok, hátha később édesanyád is megenyhül.

2016. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Semmi gond én is a lányokhoz vonzódom és anyám is természetesnek veszi 30F
2016. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg megértőbb lenni vele. Jó, lehet hogy most nagyon bunkón hangzik de (egyébként neked van igazad) szerintem most lesokkolódott mert ezt nem tudja fel fogni. Az a baj hogy a nővèredhez hasonlít. A szülők mindig azt akarják h. A gyerekeiknek a lehető legjobb legyen. Ha mégis sikerülne vele beszélned mondd neki hogy te nem a nővéred vagy.

Sok sikert! ;D

16/L

2016. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Minek kellett ezt anyád orrára kötni ???
2016. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kicsit varnod kellett volna a nagy bejelentessel, legalabb addig, amig mar kuszobon all a koltozes, vagy meg jobb, ha mar el is koltoztel. nem volt jo az idozites. ha mar volt fiu partnered, es eddig semmi jelet nem mutattad a leszbikussagnak, akkor megertheted, hogy anyukad le van sokkolva, foleg ha ilyeneket emleget, hogy " Isten karomlas", akkor gondolom vallasos is, ok meg meg nehezebben tudjak ezt " megemeszteni". adj neki idot, mert nagyon nem konnyu neki, persze neked sem, de orulj, hogy nem fordult el toled, vagy nem rakott ki, mert sok szulonek ez a ( sajnalatos) reakcioja!
2016. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az van, hogy aki ilyen vaskalapos-vallásos, azzal ezt soha nem fogod tudni megértetni, maximum elfogadtatni egy idő után... viszont ezt a "beteg vagy" meg "orvoshoz fog vinni"-felfogást sürgősen le kellene állítani valahogy. Talán kereshetnél és mutathatnál neki cikkeket a témáról. Apukáddal mi a helyzet? Ha ilyen nagyon vallásos anyukád, akkor gondolom nem vált el. Vele nem tudsz erről beszélni, h hasson anyukádra? És a nővéreddel?
2016. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha ennyire elutasítja szard le. komolyan, az életben nem fogod megértetni vele, fölös ezen rágódni.
2016. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, nem is rossz ötlet, hogy el akar vinni orvoshoz. Nehogy félreérts! :)

Egy normális pszichológus egy az egyben elmondaná neki, hogy ezzel nincs semmi probléma. Több ismerősömmel is ez történt. Egyik osztálytársammal (aki meleg) is. A szülei hihetetlen meleg ellenesek és mikor ez kiderült, azonnal elvitték pszichológushoz, aki felhívta az anyját és közölte vele, hogy egy irányításmániás nőszemély és a gyerekével az ég világon semmi probléma, rajta kívül. Én nem szeretném elmondani nekik, bár úgy érzem, ez itthon amolyan nyílt titok. Addig is én elhozom a barátnőmet ide, ha úgy tartja, de nem kötöttem az orrukra, hogy együtt vagyunk. A magánügyem. :)


Neked meg sok szerencsét. Sok mindent nem tehet ezellen.

2016. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem írom le a véleményem, mert nem tudom indulat nélkül megtenni...

A vallásos homofóbia a legnagyobb facepalm a világon...

2016. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Te már nagykorú vagy, így nem avatkozhat bele a magánéletedbe!

Isenkáromlásnak meg nem nevezhető!

A vallás magát a leszbikusságot ugyan nem tiltja, de az azonos neműekkel való szexuális együttlétet már inkább!

2016. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!