Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális és én nem tudom...

Ez normális és én nem tudom megfelelöképpen tolerálni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 4 honapja vagyunk ténylegesen együtt (hosszu történet amugy régebb ota) összeköltöztünk tökéletesen elvoltunk . Édesanyám elvált nevelöapámtol ahonnan van egy kisöcsém . Ahoz, hogy dolgozni járhasson kiköltöztünk hozzánk az albibol mondván édesanyámnak is segitünk és mennyit sporolunk . Na már most édesanyám rendszeresen elövesz valamiért . Most az uj heppje ,hogy ne menjek szórakozni üljek itthon és vigyázzak az öcsémre mert nem csinálok sosem semmit és ennyit megtehetek. Jelzem majdmindennap én vigyázok öcsémre hordom oviba stb . A gyerek apja rendszeresen ellenem hergeli a gyerköcöt igy inkább én vállalom . A sporolos részéröl nem is beszélve hiszen miota ide költöztünk azota sokkal rosszabbul jövünk ki anyagilag .. ezt elkéne tűrnöm ? 21/L
2016. máj. 21. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld normálisan megbeszélni anyukáddal, de ha nem megy, költözzetek el. Nem neked szülte a gyereket, és nem a te dolgod megoldani az ő életét, amikor a sajátodat kellene építened. Mondjuk, oké, hogy 4 hónapnál régebb óta, de nem túl friss az a kapcsolat az összeköltözéshez?
2016. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát költözz el.

De akkor számolj azzal, hogy ellened lesz hergelve az öcsi.

2016. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez az ,hogy az öcsi a szivem csücske és barátom nem akar beleszólni de neki is elege van . Megjegyezte miota ide jöttünk nincs egymásra egy cseppnyi idönk sem amugy sem könnyü mivel pékként dolgozik de igy mégjobban ellehetetleniti a dolgot.
2016. máj. 21. 21:07
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem nem friss :) baráátságunkbol adodoan sokat voltam nála majd arra eszméltünk ,hogy lényegében ott lakom és szeretjük is egymást . Ez egy észrevétlen dolog volt részünkröl is .
2016. máj. 21. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés: Azért költöztetek oda, hogy anyud el tudja menni dolgozni, vagy a párod? Gondolom előbbi.

Ha anyud ennyit dolgozik, akkor nincs senkinek sem sok ideje öcsidre, csak neked, még az apukájának sem, és nyilván nem szeretné, hogy fontos legyél neki, hiszen vérrokona sem vagy, ami valahol nagyon szomorú :S


Anyud meg lehet, úgy van vele, hogy gyerek vagy, sok mindent nem tudsz még és több mindent meg tud veled tenni.

Esetleg költözz a közelbe, párodat nem irigylem.

2016. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fú :D Persze hogy a rokona vagy. De nem az öcsi apukájának.
2016. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A közelben voltam eddig is . Csak igy mivel sokat kellett itthon lennem öcsivel igy ugy gondoltuk valoban pénztárca kimélöbb lesz idejönni és nem albit fenntaartani ugy h szinte nem is vagyunk ott csak ritkán .
2016. máj. 21. 21:15
 8/14 A kérdező kommentje:
Öcsi édesapja engem okol azért mert elválnak .
2016. máj. 21. 21:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Téged hibáztatnak az elrontott életükért,anyud lába kapcája vagy,rosszabbul is jöttök ki anyagilag,és még a szerelmedet is elfogod veszíteni,ha nem költöztök el. Mert nála hamarabb betelik majd a pohár...
2016. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsinek van apja is, anyja is, akik kötelesek róla gondoskodni. Te csak arra kellettél, hogy folytathassák addigi, kevesebb kötöttséggel járó életüket. Kár vlt odaköltözni ingyenpesztrának, erre a te kapcsolatod fog rámenni. Azzal, hogy visszaköltöztél anyádhoz, újból te lettél a "gyerek", aki azt csinálja, amit az anyja mond, így soha nem leszel felnőtt.
2016. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!