Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy normálisan működő családba...

Egy normálisan működő családban az normális ha a szülők olyanokat mondanak rám hogy: te nulla, szart se érsz, nulla leszel az életben, . Stb!?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 00:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És ezek miatt már többször gondoltam hogy öngyilkos leszek de mindig valami azt súgta hogy még nem
2016. máj. 16. 00:48
 2/20 anonim válasza:
nekem is voltak rossz gondolataim ilyen helyzetektől. nálunk a "fogd be a pofád mert te csak a gyerek vagy" hozzáállás ment nagyon
2016. máj. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De ez normális ?
2016. máj. 16. 00:55
 4/20 A kérdező kommentje:
Hogy lehet hogy miattuk megy tönkre az életem?
2016. máj. 16. 00:57
 5/20 A kérdező kommentje:
És mivel kollégista vagyok ezért álltalában a Péntek Szombat Vasárnak azzal telik hogy ezeket mondják én meg tűröm egy darabig, de már nem sokáig.
2016. máj. 16. 01:00
 6/20 anonim ***** válasza:
10%

Nálunk is volt ilyen.

Nem vettem magamra, ennyire egyszerű. Hidd el az élet durvább ennél, ha ennyi miatt felakasztod magad, tedd is meg, ennél csak rosszabb jön! :)

2016. máj. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Most komolyan: szerinted ez normális?

Szerinted normális, ha a szülők elérik, hogy a saját gyerekük (!!) már az öngyilkosságot (!!) fontolgassa?

Hát távolról sem az! És az ilyet én nem hogy normálisan működő családnak nem nevezném, de még simán csak működő családnak sem.

A minimum az lenne, hogy segítsék és támogassák a saját gyereküket, és megbecsüljék, amit elért.

2016. máj. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem normalis.

Nem tudsz hetvegen bent maradni a koleszban? Es mondjuk csak minden masodik heten hazamenni, vagy akkor sem? Mondd, hogy tanulnod kell, hogy szombaton korrepetalas van tobb tantargybol, vagy akarmi. Vagy vallalhatnal alsobb osztalyos diakoknal korrepetalast, vagy akarmit, a hetvegeken, es meg zsebpenzed is lesz.

Es tanulj minel jobban, hogy bebizonyitsd, igenis, hogy beloled lesz Valaki, ellentetben veluk. Hogy ertekes ember vagy, hogy tovabbtanulsz.

Es ne add fel. Soha.

2016. máj. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De ezt hogyan kell elképzelni? Hazajössz a koleszból, kimosod a ruháidat, megkérdezed anyut hogy kell-e segíteni cipekedni a hétvégi bevásárlásban, beszélgetsz picit velük, hogy milyen hetük volt, aztán nekiülsz tanulni, ők meg minden ok nélkül berontanak és lehordanak mindennek? Ugye nem, mert ez így nem túl életszerű. Szóval mesélj már pár szót, hogy mit teszel, vagy mit nem, mielőtt rázendítenek?
2016. máj. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi alapján nem lehet megmondani. Nekem sosem mondtak ilyeneket. Testvérem már más tészta, néha kap hasonló kommenteket, de több tárgyból bukásra áll köztük olyanokból, mint az ének ahol ha felállsz és kapahangon elvernyogod az éppen tanult dalt már megvan minimum a 3-as. Csak erre sem hajlandó.


Persze zavarják a megjegyzések és, hogy ő nem olyan "jó" mint én voltam, csak azt nem veszi észre, hogy többször lett normálisan beszélve vele. És hogy én nem álltam minden éven bukásra valamiből, meg az igazgató sem akart havonta egyszer beszélni a szüleinkkel.

2016. máj. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!