Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Illetlenség lenne azt mondani...

Illetlenség lenne azt mondani a fiam barátnőjének, hogy megtanítom főzni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 08:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
89%
igen
2016. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem kéri, akkor igen, ha érdeklődik, akkor nem.
2016. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Olyat el tudok képzelni, hogy ha valami nagyon ízlik neki vagy rákérdez, akkor felajánlod, hogy odaadod a receptet/megmutatod neki hogy kell, de direktbe... hát, én célzásnak venném. (Az egy más kérdés, hogy én tudok főzni, és cikinek érezném, ha komoly párkapcsolatban nem tudnék valamit összedobni.) De így közvetlenül semmiképp sem említeném.
2016. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
86%

A fiad tud főzni ?

Előbb a saját házad táján sepregess..


Ha összeköltöznek majd, úgyis előkerül,hogy jó lenne ha tudna főzni. Ha akkor segítséget kér, oké. De amíg nem kéri a segítségedet, addig ne akard tanítgatni.Amúgy gondolom vannak annak a lánynak anyja, ha akar főzni tanulni, majd ő megtanítja.

2016. máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
4%
A fiad kérdezzen rá, hogy milyen ételt tud elkészíteni a konyhában, mert ő úgy enne valamit.Ekkor kiderülne mit tud a lány.Felajánlhatná, hogy az anyukám megtanít főzni ha szeretnéd.
2016. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
78%

A fiadat tanítsd meg, annál nagyobb jobbat nem is tehetsz!


Barátnőm (ma már a feleségem) nem egy konyhatündér, de hozzám képest remek szakács, mert ő csak nem (volt) rutinos, de recept alapján bármihez nekifog (ami érdekli), nekem viszont egy tésztafőzés is kihívás volt az elején.

Ami tudok, tőle tanultam ilketve együtt tanulgattunk.

2016. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
85%

Kezdetnek a FIADAT tanítsd meg - ha eddig nem tetted -, vagy mindig rohangál majd a mamahotelbe kajáért? Szánalmas...


A lányt hagyd békén, ha kéri, segíts - de ne kioktatóan -, egyébként ne.

2016. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
12%
Jajjj ezt a sok feminacit... Honnan veszitek, hogy a fia nem tud, vagy hogy a baratno nem orulne ennek?.... Ha keri a bno, nyugodtan tanithatod.
2016. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
13%

Így direktbe igen, de megfelelő körítéssel nincs vele gond.

Ha egyáltalán akar, gondoltál már arra?

Itt mi vezérel, kérdező?

A fiad jólléte, vagy a lánynak akarsz segíteni?

Egyébként, mondd azt neki hogy mutassa meg mit tud elkészíteni, vagy hozz fel recepttémákat és onnan adódik.

2016. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
76%
Engem is megakart tanítani a férjem mamája, de megköszöntem és mondtam nem kell, nálunk a férjem főz. Vannak ételek és sütemények amiket én is eltudok készíteni, de arra a pár hagyományos ételre nem is vagyok kíváncsi, amit tanítani tudott volna.
2016. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!