Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Könyörgök...

Mit csináljak? Könyörgök anyámnak, hogy legalább az életbe egszer még utoljára vigyen el, de tojik a dologra?!

Figyelt kérdés

Nem Disneylandról van szó, nem a londoni óriáskerékről, nem New York cityről, hanem egy kis fürdőről, nem túl messze tőlünk.

Nyáron voltunk utoljára, akkor is majdnem belebetegedtem a könyörgésbe, aztán anyám fujjogva elvitt. Nem vagyok erőszakos, de tudom, hogy anyám azért nem akar elvinni most GYEREKNAPKOR SEM, mert NEM AKAR MENNI, még mondta is.

Mondtam, hogy én mást soha a bús életben nem kérek, de gyereknapra elvihetne egy negyedórára.

Anyám meg ilyenekot mondogatott, hogy nem akar közösségi helyen lenni meg lószr... Azért ez elég szomorú, hogy gyereknapkor ilyeneket mond...



2016. máj. 28. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Tehát vigyen el téged arra hogy negyed órát legyél ott? Tudod olyan is létezik hogy Balaton ráadásul még jegy se kell hozzá hogy be menj
2016. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Csak várd meg amíg meleg lesz:)
2016. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy? Nem tudsz egyedül \ barátokkal elmenni?
2016. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
80%
Menj a barátokkal :)
2016. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Mit vergődsz, baxszus? Ha így nyafognál, én sem vinnélek el, az is tuti.

Mellesleg a legnagyobb tömegben van kedve a francnak ott idegeskednie, inkább egy mozi, az kikapcsol.

2016. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Gyereknap? Az mióta ünnep, hogy kapni kelljen rá valamit? Hány éves vagy, 6?


Amúgy meg több oka lehet. Fáradt, sokat dolgozik, szeretne egy hétvégét amikor csak a házimunkával kell foglalkoznia, nem mellé még dolgozni is menni. Vagy nincs pénz. Vagy egyszerűen nincs kedve, nem szeretne fürdőruhában lenni stb. Hiszen mondta is hogy nem akar.


Szerintem hagyd békén és menj a barátaiddal.

2016. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy nem szeret strandra járni. Gyereknapkor pedig olcsóbbak a belépők, ezért sokkal többen vannak, nagy a tömeg. Én sem szeretek ilyenkor menni. Kicsit hiszti, amit csinálsz. Elvárod, hogy anyukád megértsen téged, de te meg sem próbálod megérteni az ő szempontjait.
2016. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
kérj meg egy másik rokont
2016. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy? Valaki mást nem tudsz megkérni, hogy elvigyen? (apa, nagyszülők, barátaid, akik a szüleikkel mennek...)


Megértelek, mert még emlékszem, milyen volt gyerekként, amikor nem oda mentem, ahová akartam, hanem ahová vittek... De anyukádat is megértem, mert ha valaki a munkahelyén egész nap a sürgés-forgásban meg zajban van, akkor kikapcsolódni csendben szeret, ráadásul most nemcsak gyereknap van, hanem az első olyan vasárnap is, amikor végre normális az idő, szóval az ilyen helyekre extra tömeg zúdul... Keress valaki mást, akivel mehetsz, anyukádat meg hagyd békén.

2016. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!