Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted kipróbált már a...

Szerinted kipróbált már a gyereked valamilyen kábítószert?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Csak annyit tudok mondani, hogy 16 lány vagyok sosem cigiztem és drogoztam. A lány osztálytársaimról is tudom, hogy ők sem. Szóval van még remény:D
2016. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Vagyunk olyan viszonyban, hogy elmondja, ha igen.

Én arra tanítottam, hogy nem az a baj, ha kipróbál valamit, hanem ha hazudik és átver minket.

2016. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
84%

Előbb-utóbb úgyis mindenki ki fog próbálni valamit: alkohol, cigi, marihuána.

Nem is az a baj, ha kipróbálja, arra kell megtanítani a fiatalokat, hogy enélkül is lehet lazítani és szórakozni.

2016. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
nekem a szüleim hitték azt régen hogy drogoztam mikor 2 liter pancsolt tablettás bort ittam meg és kiütöttem magam. Pedig soha életemben nem drogoztam.
2016. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Rolam is volt ,hogy azt hitték a szüleim végül kiderült ,hogy nem önszántambol volt .. ez hosszu történet ( szórakozó helyen a tulaj már az üvegben belekeveri a cuccot ) de magamtol sosem probáltam és nem is szeretném mi több elitélem azokat akik ezt az életmodot elik .
2016. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Még a nagyobbik is óvodás, így 100 százalékra mondhatom, hogy nem. :) Én egyszer szívtam el egy füves cigit, 17 évesen, de csak sokkal később mondtam el anyukámnak, pedig mindig jó volt a kapcsolatunk. Egyszerűen azért nem akartam, hogy tudja, mert nagyon szégyelltem magam miatta.
2016. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Ez egészen biztos.
2016. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A szülők nem h***ék. Nekem anyám mindig tudta ha buliban cigiztem vagy ittam. Nincs az a rágó vagy parfüm ami eltüntesse.
2016. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

nekem tudja, hogy igen. És szerencsére nagyon jól kezelték a szüleim, igaz csak marihuána volt egyszer, meg másszor varázsgomba. Szerintem ezeket amik nem szintetikusak, jobban meg lehet érteni.

Másrészt meg tudom, hogy a "füvet" ők is kipróbálták, nagy szám

2016. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiam egyetemista és ő kipróbálta a füves cigit, nem tudom milyen rendszerességgel használja, de nem balhés és rendkívül jól tanul.

A lányom is nagy már és ő mégcsak nemis dohányzik, egy sajnálatos eset volt mikor a barátnője párja a pezsgő e tett valamit és a lányok rosszul lettek és korhazba kerültek megfigyelésre, a fiú meg felfüggesztett büntetést kapott.

2016. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!