Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy találhatnám meg az...

Hogy találhatnám meg az aranyközéputat ha anyukám így viselkedik velem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem a legfényesebb a viszonyunk, van köztünk 40 év és sajnos ezért sok mindent nem tudok vele megértetni úgy hogy az én álláspontomat is elfogadja. Gyerekkoromban gerincferdülésem volt, közepesen nagy fokú sok orovos meg sport kellett hogy rendbe jöjjön, már amennyire sikerült, és ezalatt a pár év alatt eléggé eltávolodtam tőle, őt nem érdekelte hogy az egész gyerekkorom kárba megy csak hogy jaj nehogy műteni kelljen (amire az orvos szerint semmi esély nem volt) mindig csak az volt a mániája hogy sport meg tanulás, legyél diplomás, gyerek haza suli után rögvest stb. Elég ember kerülő is lettem így hogy sosem engedett sehova, ha tizenéves koromban eljártam inni meg haverokkal lógni ő fél óránként hívott, ha nem vettem fel rám hívta a rendőrséget hogy hozzanak haza.. És most hogy már a párommal élek se hagy nyugton, naponta felhív, mindenféle ürügyeket kitalál hogy menjek át, csinál kaját csinál ezt csinál azt. kéne neki valami amit 4 éve adott kölcsön de most pont hiányzik. Ha átmegyek akkor pedig csak kritizálja a külsőmet, a lakásomat, a páromat. van egy tarantulánk, rendszeresen felhozza témába hogy a pók hogy van?? utána pedig ilyeneket mod hogy igazán megdögölhetne az a rusnya dög.. Szóval minden türelmem elvesztettem de mégis bűntudatom van hogy már nem tudok őszintén egy szép szót hozzá szólni. Persze mindig ölelget meg puszilgat és nem vagyok képes viszonozni, mert már túl sok minden gyülemlett nekem fel. De tudom hogy alapvetően jóindulatú és azért csinálja amiket csinál mert túlzottan óv (egyke is vagyok, és lombik programos is, én megértem) Más mit reagálni hasonló helyzetben?

2016. máj. 30. 03:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Édesapáddal milyen a viszonyod? Hátha ő tudna rá hatni. Mindenképp kell egy őszinte beszélgetés kettőtök kőzött. Mondd el neki, hogy mi bánt, kérdezed meg tőle, hogy mi a baja. Ha ezek után is így adja elő, akkor pedig ritkísd vele a találkozásokat.
2016. máj. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen embereket ki kell iktatni az életedből. Unatkozik és nincs semmi elfoglaltsága igy szabad energiáit erre fordítja...
2016. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!