Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most tudtam meg, hogy van egy...

Most tudtam meg, hogy van egy noverem. Hogyan talalhatnam meg?

Figyelt kérdés

Nem olyan reg viccbol megkerdeztem anyat, hogy van e testverem. (vilag eletembe etyke voltam) Mire nagy meglepetesemre anya azt mondta, hogy van egy feltestverem apukam reszerol. A szuleim 14eve elvaltak es eddig senki nem mondta el, hogy van feltestverem es ez most olyam fura erzes. Szeretnem megtalalni, megtudni, hogy hasonlitunk e meg ilyenek. Apaval nem tartjuk a kapcsolatot mert beteg meg nem foglalkozik velem 3 eve lattam utoljara. Hogyan tudnam megtalalni a feltestveremet? Hogy keressem? Van itt valaki hasonlo helyzetben?

16/L


2014. aug. 3. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Facebook? Ha apukátok közös, és nem tucatnevetek van, én ott indulnék el. Aztán ha bukta, akkor vannak még egyéb netes helyek is... Aztán meg: levéltár, ill. megkeresném édesapámat(persze nekem ilyen gondom nincs, de a helyedben)...
2014. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
en "anyumat" szeretnem megtalalni..
2014. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszadóval érek egyet. Anyukád nem tudja a nevét? Vagy a települést, ahol laknak? Ha a vezetéknevet és a települést beírod a Facebook részletes keresésébe, könnyen rátalálhatsz, illetve ha apukád fent van a portálon, az ő ismerősei között biztosan ott lesz.

Ha pedig ez nem válik be és mégis ragaszkodsz a megtalálásához, keresd fel az apukád és kérdezd meg, ez neked fontos, jogod van tudni és jogos, hogy kíváncsi vagy rá. :)


Sok szerencsét!

2014. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anyukádat kérdezd meg, mit tud róla.


Utána keresd fel az apukád, pláne ha beteg, még az is lehet, hogy örül majd neked.

2014. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a válás után született, akkor a hugod.:)

Ha nővéred, akkor előtted született, tényleg fura, hogyhogy nem mondták!!!!

2014. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"nem tartjuk a kapcsolatot mert beteg" :( hmm - micsoda világban élünk
2014. aug. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a szuleim hazasaga elott szuletett valami mas notol szval a noverem :)) anya nem tud rola semmit :( es kedves utolso valaszolo nem en tehetek arrol, hogy apukam ugy dontott mar szuletesemkor, hogy nem foglalkozik velem es nem erdeklem utana meg elme beteg lett vagy valami tobbszoros szemelyiseg vagy mi meg depresszio es nem en tehetek rola h lathatosagi jogot nem kertek, soha sem hiv fel szulinapomkor stb. es ezt akkor sem tette amikor meg nem volt beteg... bocsanat de elegge kiakadtam utolso valaszolo. :((
2014. aug. 4. 09:28
 8/9 A kérdező kommentje:
ja es egyebkent tucat vezetem nevem van (Nagy) es allitolag felvette a nevelo apja nevet. Meg, hogy hazassagon kivuli futo kapcsolatbol szuletett ezert nem tudok rola semmit, szerintem apa vele se tartja a kapcsolatot.
2014. aug. 4. 09:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs nagyon befagyva apukáddal a viszony, akkor évente párszor köszöntsd fel, vagy látogasd meg röviden, és akkor kérdezgesd a leányáról!
2014. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!