Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondtátok meg a szüleitek...

Hogy mondtátok meg a szüleiteknek, hogy nagyszülők lesznek? Egyszerre?

Figyelt kérdés

A barátommal babánk lesz.

11 hetes vagyok, lassan elszeretnénk mondani a szüleinknek is. De nem tudom, hogyan... Legyen ott mindkét család? Vagy külön-külön?

Valami aranyos módon szeretném, nem úgy, hogy kávé közben közöljük, "terhes vagyok". Szóval értitek, hogy kicsit emlékezetes legyen, vagy nem tudom. :)


2016. jún. 1. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:

"11 hetes vagyok"

Ezt persze úgy kell érteni, hogy 11 hetes terhes, mielőtt valaki belekötne. :)

2016. jún. 1. 15:34
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
?Mért kell ebből nagy felhajtást csinálni? Egyszerűen mond meg, hagy babát várok.
2016. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy dilemma volt. Haza mentem, jött velem a barátnőm. Bemutattam és rögtön mondtam is, 5 hónap múlva, ha minden rendbe, nagyszülők lesztek. Volt kis levegőkimaradás, de túlélték.
2016. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam, de mivel külföldön élünk, és nem tudtjnk hazamenni, webkamerán keresztül kellett közölnünk, így maradt a külön-külön (amúgy is úgy lett volna), anyámnak bemutattam egy apró fehér zoknikát, ami után jem jutott szóhoz legalább 3 percig
2016. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként az volt a terv hogy kis díszdobozban nyomom a kezébe, anyósoméknál meg ebéd után kipakoltuk volna az asztalra a pezsgős üveget, majd gyerekpezsgőt nekem, aztán mivel úgyse szólnánk semmit, amikor már végképp nem értik, mellérakjuk a cumisüveget. :) De ezek a tervek most ugrottak. :(

Anyós egyébként ráérzert, és megkérdezte telefonban, mielőtt elmondtuk volna :D

(4. voltam)

2016. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy valakinek elég annyi, hogy leírja SMS-ben, hogy terhes... De nekünk nem.

Mi szeretjük a felhajtást és én személy szerint igyekszek minden nagyobb dolgot, bejelentést emlékezetesen megünnepelni. Szerintem az, hogy lesz egy babánk, nem éppen hétköznapi dolog, kedves Első. :)

2016. jún. 1. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Jelentsétek be együtt az esküvő időpontjával ;)
2016. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám mindig megkérdezi, hogy hogy vagyunk. Amikor terhes lettem, azt válaszoltam: köszönöm, mind a hárman jól vagyunk. Volt nagy öröm!
2016. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Találtam pár baba bejelentőt :D Szerintem jópofák:

1. Hoztunk nektek egy új családi fotót (majd ultrahang kép előbányászása)

2. Családi vacsora, 9-en ültünk az asztalnál. Erre a párom: Jó étvágyat mind a tízünknek!

3. Tudom, hogy nosztalgiával gondolsz vissza a cumiztatós korszakomra. Hát hamarosan újra csinálhatod.

4. Ha legközelebb kötni akarsz, rózsaszínű fonalat vegyél. Még hasznos lehet.

2016. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Adj nekik ajándékba egy cumit. Rá fognak jönni és szerintem nagyon aranyos. :)
2016. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!