Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám meggyőzni...

Hogyan tudnám meggyőzni anyát, hogy had aludjon nálunk a barátom?

Figyelt kérdés

16 vagyok, a barátom 18 éves. Lassan 1 éve vagyunk együtt. Megkérdeztem anyát, hogy itt aludhat-e nálunk de azt mondta nem, mert hogy még fiatal vagyok meg ilyenek. Hogyan tudnám meggyőzni,hogy had aludjon itt? Annyira szeretnék már vele aludni..

Köszönöm előre is a válaszokat:)



2016. jún. 2. 19:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Miert nem alszol, te a palinal?
2016. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem engedi meg azt sem..
2016. jún. 2. 19:25
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

kérdezd meg mikor engedné meg?

amúgy én nem feltétlen életkorban mérném ezt,hanem a kapcsolat minőségében és hosszában.

2016. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
18%
éjszaka nem tudnád úgy beengedni, hogy ne vegyék észre? én anno azt csináltam:D
2016. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%
Csak aludni vagy "utána" aludni?
2016. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
Talán anyád nem akar még egy gyereket eltartani...
2016. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem akarok még lefeküdni vele, de anya egyértelműnek veszi, hogyha itt alszik le fogunk fekudni..es nem erti meg hogy ez nem igy van
2016. jún. 2. 19:37
 8/28 anonim ***** válasza:
45%

Az mindegy, hogy le akarsz-e vele feküdni, vagy nem. Ha együtt alszotok, az eredmény borítékolható. A fiú úgyis kezdeményezni fog és talán te sem tudod, hogy ellent bírsz-e állni. De szex nélkül is az együtt alvás túlságosan intim ahhoz, hogy ne feltételezze bárki, hogy nem történik más is.


Anyukád csak védeni akar, hogy elkövess egy olyan hibát, amit késöbb megbánhatsz. Nem tudom, hogy mennyire vagy érett a korodhoz, anyukád jobban ismer. Hidd el, jobb ez így.

2016. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Mondd meg édesanyának, hogy már hónapok óta szétkefélitek egymást, nem érted miért ne aludhatna itt.
2016. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Eszter76 ***** válasza:
53%

Ha együtt alusztok, abból szex is lesz. Ha nem akarsz még szexet, azzal nincs semmi baj, de akkor együtt alvást se akarj, mert a fiú (bármit is mond) már régesrég akarja! Az lehet, hogy tiszteletben tartja, hogy te még nem - de attól még akarja!

Ha eljutsz oda, hogy már szeretnéd te is akkor pedig mondd meg anyukádnak, hogy akkor máshol fog sor kerülni szexre (esetleg kevésbé biztonságos helyen), és mindjárt megváltozik a véleménye.

Addig viszont jobb ez így, hidd el.

2016. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!