Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek a 16...

Szülők! Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy egy barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a legjobb barátom pedig egy ugyan ennyi idős fiú. Teljesen megbízok benne, nem vagyunk együtt vagy szerelmesek egymásba. Még egy ágyban sem aludnánk.

Elengednétek a lányotokat így a fiúhoz? Megbíznátok bennük?



2016. márc. 22. 21:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Én engedném.
2016. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%
Én nem engedném. 16 évesen aludjon mindenki a maga ágyában.
2016. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%
miért van erre szükség?
2016. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%

Általában azok a szülők nem engedik ezt meg akiknek nincs teljesen jó kapcsolata a gyerekkel. 21 éves vagyok, mindig mehetem mindehova, miért? Mert bármi volt elmondtam otthon(első barátnő, első szex ,stb)ez a bizalom. :) sajna ez a legtöbb helyen nincs.

Nem tudom, te milyen kapcsolatot ápolsz a szüleiddel.

2016. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
Miért szeretnél ott aludni?
2016. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%

21:40


Igazad van!

2016. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%

Én engedném.

Szerintem nem egészséges ha itthon tartjuk a gyereket.

Én még talán biztatnám is hogy menjen a haverokhoz és szórakozzon ha akar.

Viszont ha rajtakapom valamin, elég alaposan ki fog kapni, és elfelejtheti hogy menjen is bárhova.

2016. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, milyen a lányom. Ha megvan az a bizalmi kapcsolat, amiről az egyik válaszoló is beszél, akkor jó eséllyel tudom, kik barátai, ők milyenek, és nem egy vadidegen fiúhoz kellene elengedni.


Ha ismerem a srácot, megbízható, és a lányom is, akkor engedném. Nem a szextől félteném (illetve dehogynem félteném tőle), de azt meg lehet oldani délután is, ezzel nem akadályozom meg. Viszont azt tudhatom, hogy nem szöknek ki éjjel, nem részegen fognak valahol fetrengeni, nem lövik be magukat, és a többi...


Egy átbeszélgetett éjszakában nem találok semmi kivetnivalót ebben a korban. Nem vagyok naiv, ha mégis történne köztük valami, bíznék abban, hogy átadtam a lányomnak a megfelelő értékeket, tudja, mivel jár a szex, gondol a védekezésre, és beavat, ha baj van.

2016. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
4%
21:48 as vagyok es a 21 49 es jo irt nemhsizem hogy azert kell ecakazni mashol es jot almodni mas agyban hogy , testi kapcsolatot letesijjen, az feltetelezesi hiba es szenyviz jelenlete egy szep gondolati szferaban,
2016. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne ha a 3 dik valaszolo elmenne az elso valaszolohoz ledolni, az elso valaszolo megvendegelne a harmadikat, azt mondja

Egy kosar gomba meg vezermulanc set cserebe,az a Timing belt set tudjatok elege nagy jatekos egy jo gepjarmu beleben, nohat ledolt eecaka naluk megfaradt utas vagy ez mar nem ide tartozik, muszaj nekik cudarkodniok, eccaka jelentese tart fogalom lehet hogy ledolnenek ezen gyakorikerdesek felhasznaloi 1 , 3 dik valaszolo es hirtelen felpattananak es elmennenek setakocsikazasra teljesen Olaszig ,elkapna oket a gepszij,

az eccakan sokminden elfolyhat lefolyhat mit koll feletetelezni most, amugy a Moderatorok beirhatnanak jobb lenne a legkor es lehet hogy ertenek hozza olegge

2016. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!