Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok, elmondjam a...

Mit gondoltok, elmondjam a lányom "barátjának"?

Figyelt kérdés

A kapcsolatuk meg nagyon az elején van, még nem tudtak el semeddig, ismerkednek.

Úgy látom, kezd szerelmes lenni, pedig alig ismeri, kétszer talkoztak, mert a fiú másik városba él.

A lányomnak lehetősége lenne külföldön tovabb képeznie magát, munkája is lenne. Erre várt, és most azt mondja, nem tudja mi lesz ...

27 éves, egy hosszabb kapcsolata volt amiben sokat szenvedett és mióta vége, most látom először hogy komolyan érdekli valaki. Ami jó, de az élet egy hatalmas lehetőséggel ajándékozta meg és nem szeretném ha rossz döntést hozna. A fiú nem tud róla, a lányom már érdeklődött nála, hogy mit szólna egy hosszabb külföldi tartózkodáshoz, de családi okok miatt ez nála, most szoba sem jöhet.

Nem akarok erőszakos lenni, beszélgettem vele néhányszor erről, ő is igényelte hogy megbeszélése velem. Azt mondta bárhogy is dönt, ő akarja meghozni a döntést és a fiúnak nem mondja el, mert biztos benne hogy az ő érdekeire tekintettel az utazásra biztattná.

Arra gondoltam, röviden meg írnám neki a jelenlegi helyzetet, Márta csak azert is mert nem tudjuk a fiú mennyire veszi komolyan ezt a kezdődő kapcsolatot. 27 éves a lányom és nincs egy hónapja sem hogy meghozza a döntést


2016. jún. 5. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is 27 éves a lányom, de soha egyetlen pillanatra sem jutna eszébe, hogy a háta mögött beleszóljak az életébe. Nem is értem, hogy jut ilyen az eszedbe.
2016. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
- eszembe -
2016. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Én csak a lányommal beszélnék hogy ugy döntsön ha ki is siklanak akkor se bánja meg hogy nem ment ki es mutassa meg akkor itthon mire képes.

A fiunak ugy is elfogja ő maga mondani mert milyen kapcsolat az amiben titkoloznak a felek...

Ha nem kapott még leckét az élettol amit nem hiszek mert ugy tunik nem onalloan él, igy a pasit választja.

2016. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Miert irtad idezojelbe azt, hogy a baratja? Hiszen az. Szerintem a te kozbenjarasod nelkul is el tudja donteni majd, hogy mit szeretne. Ha beleavatkozol a hata mogott, konnyen hozhat egy olyan dontest, hogy egy ideig nem all szoba veled.
2016. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert még nem a barátja. Ő maga mondta, hogy csak ismerkednek.
2016. jún. 5. 13:18
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképpen ne mondd el, mert azzal a lányod háta mögött cselekszel és kijátszod a bizalmát. Ne feledd, hogy már ő is felnőtt, így a döntést neki kell meghoznia. Próbáld meg rábeszélni, hogy mondja el, illetve ettől függetlenül arra, hogy mindenképp menjen külföldre. Ez most csúnyán hangzik, de pasit találhat még magának 100 másikat, szóval felesleges egy ki sem bontakozott kapcsolat miatt bármit is feladni, pláne egy ilyen, az egész életét meghatározó lehetőséget.
2016. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
A lányodnak kellene mondanod, h a külföldöt válassza ne a pasit!!De 27 évesen ezt tudhatná...ha annyira a karja a fiú megvarja, vagy nem tudom mennyi idöre menne ki.Butaság lenne a pasit választani!Majd odakint talál magának.
2016. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Ne üsd bele az orrod más dolgába
2016. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%

27 éves! Könyörgöm!!

Semmi közöd hozzá,hogy kivel,mikor,hol! Ő dolga,nem a tiéd! Ha csalódik az is az ő dolga,majd túl lesz rajta,tanul belőle,vagy nem. De ne akarjál már egy 27 éves nőt irányítani!

Nem is vele van a gond,hanem inkább veled,már bocsi.

2016. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Legalább 2évre menne
2016. jún. 5. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!