Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy szűz lány ilyet megtesz a barátjának?

Figyelt kérdés
Normális lány,nem az a k*rva fajta de a barátjának szó nélkül olyat megtesz amit nem kér.. Pl: leszopja,kiveri neki,lenyeli a spermáját,és megkéri,hogy élvezzen az arcára,mellére,vagy a szájára. Kb. 3 hónapja vannak együtt. Csak nekem fura az ilyen??
2012. márc. 19. 18:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*szájába
2012. márc. 19. 18:11
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem teljesen normális.

Főleg akkor ha kölcsönös, és a nő is megkéri egy kis nyalakodásra.

Ezt hívják pettingnek. :D

Nincs rá szabály, hogy ugyan akkor kell viszonozni...

2012. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Én már rég nem csodálkozom az emberek erkölcstelenségén, te se tedd.


20F

2012. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha az a lány te vagy, akkor csak azt mondom, hogy feltétel nélkül szereted, és jól bánsz a barátoddal (persze ha nem 13-14 vagy... akkor az elég necces kijelentés, hogy nem krva, hisz 3 hónap az 3 hónap)Viszont ha nem te vagy, akkor viszont az a kijelentés, hogy nem k*rva, már megint téves, hiszen ha nem beszélne erről, akkor nem tudna más ezekről. Tehát beszéli mindenkinek...Ez szerintem pedig rbancság, ha dicsekszik egy lány a magánügyeivel...
2012. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

szerintem simán betudható a média hatásának

bár én az ilyet nem tekinteném szűzlánykának...

2012. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Ez undorító. Ilyen igaz divat mostanában,de nem 3 hónap után. Ez a lány pedig minden,csak nem szűz. Jó kis k@va lesz belőle.
2012. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem mit álszentkedtek itt. Amíg kapcsolatban, két szerelmes ember csinál ilyet, addig semmi gond. Akkor lenne a lány k*rva, ha mindenféle jöttment megtehetné ezt vele...
2012. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Attól is függ, hogy hány évesek vagytok, de alapvetően én ebben nem látok semmi rosszat. Egyébként te a pár melyik tagja vagy? Aki élvez, vagy aki nyeli? :)
2012. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
nem furcsa:) teljesen okés
2012. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha neki ez jó tegye, senkinek semmi köze hozzá, az más kérdés, hogy nekem nem jön be, hogy ilyen szinten megalázzanak, meg azt se értem, ha már ennyit bevállal, a szüzességét minek tartogatja, elvégre maga az aktus tekintendő normális szexuális érintkezésnek, nem az arcra élvezés...
2012. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!