Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor meséljek a szüleimnek...

Mikor meséljek a szüleimnek arról, ha egy fiúval alakul valami, illetve elengednétek-e szülőként így?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és egy 18 éves sráccal elég jól alakulnak a dolgok. Már beszéltünk egy randiról is, ami abból állna, hogy átmegyek hozzájuk filmezni. Már találkoztunk élőben, de csak kettesben még nem. Biztosan tudom, hogy nem lefeküdni akar velem, meg sem tenném. Elengednétek így? És egyáltalán, hogy beszéljek velük a dologról? Mikor, hogy mondjam el? Még nem volt barátom, csak egyszer találkoztam egy fiúval 9.-ben, amiből nem lett semmi, és annak nagyon nem örült anyum, mármint a találkozásnak. Köszönöm a válaszokat! :)

2016. jún. 5. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Találkoztál már valaha ezzel a fiúval, ismeritek egymást személyesen? Őszintén szólva én nem díjaznám, ha az első randin átmennél hozzá filmezni, mert rengeteg más lehetőség van. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok szülő, 21 éves nő vagyok, aki emlékszik arra, hogy volt 16 éves, és akkor már bőven volt barátom is.
2016. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ráadásul ha anyukád régen sem örült egy találkozásnak, akkor nagyon ki fog borulni, ha úgy akarod kezdeni a randizást valakivel, hogy rögtön "szobára mész". Ha nem fekszetek le egymással, ez akkor is egy kiszolgáltatott helyzet.
2016. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, személyesen is ismerjük egymást, és van sok közös barátunk is.
2016. jún. 5. 14:20
 4/15 A kérdező kommentje:

Anya 9.-ben azért volt mérges, mert fiatalnak gondolt ahhoz, hogy randizzak, de az már több mint másfél éve volt.

Igazából már meséltem a srácról neki, mert egyik tálalkozásunk egy szórakozóhelyen volt, ahol puszilgatott, ölelgetett, fogta a kezem. Akkor még volt barátnője. Anyának ennyit meséltem, mondta, hogy ne legyek hétvégi barátnő (koleszos a fiú), de szóljak, ha van valami. Ő eddig tudja, de a srác azóta szakított a barátnőjével, részben miattam. De anyának akkor se merek beszélni erről. Terelném rá a témát, de mostanában le se sz*r nagyjából, pedig nem ilyen alapból a kapcsolatunk.

2016. jún. 5. 14:26
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

én eleve nem engedtem a lányomat 18 éves koráig pasizni. Első a tanulás.

Ha elvonatkoztatok a korodtól, akkor igazat adok h az első randinak nem egymásnál kell lennie. számos más lehetőség van, egyszerű séta is tökéletes.

2016. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Na, köszi, hogy kicsit bővebben is írtál, így érthetőbb a történet :) Anyukád félt, hogy a srác csak szórakozásnak akar használni, ami egy érthető szülői aggodalom. Én a helyedben odamennék és elmesélném neki, hogy a srác már szingli, és érdeklődik irántad, és szívesen találkoznál vele. Hiszen anyukád is mondta, hogy nyugodtan szólj neki, ha van valami. Viszont szerintem semmiképp se hozzá menj filmezni az első randin, mert anyukád eléggé aggódni fog, hogy akkor tényleg csak arra kellesz neki, akkor is, ha ez nem így van. Menjetek el moziba, ha filmezni akartok, de rengeteg más dolgot lehet csinálni, elmehettek egy cukrászdába vagy kávézóba, de tök szép idő van, amikor nem esik, szóval egy séta is rendben van!
2016. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

"...ahol puszilgatott, ölelgetett, fogta a kezem. Akkor még volt barátnője"


Pár hét/hónap és te is így jársz.

2016. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Mar bocs, de ez a gyerek egy kapcsolatra (meg) teljesen eretlen gyoker.

Szoval azt mondod, hogy elkezdett neked udvarolni, sot mar rogton puszilgatas, tapizas, kezfogas. Mikozben meg ott volt a baratnoje.

Te is szeretnel igy jarni? Hidd el, neked se jutna jobb. Aki egy lannyal jatszadozott, az masikkal is fog, sot ha igazan "tokos" gyerek, akkor rad fogja kenni a szakitast es eleri, hogy meg te erezd rosszul magad.

En is igy jartam anno. A gyerek elkezdett irogatni, a csillagokat is leigerte nekem az egrol, en bolond meg hittem neki. Szakitott szerencsetlen baratnojevel is, persze az en szememben ettol o lett "hos" lovag, aki barmit megtesz a mi nagy szerelmunkert. Hiszi ezt a hulyeje. Talalkoztunk is, minden nagyon jol sikerult, usztam a boldogsagban. Aztan 2 es fel het mulva, mikor elkezdodott a suli, FACEBOOKON kozolte, hogy sajnos szakitanunk kell, mert nincs eleg idonk egymasra, nem tudunk talalkozni eleget (egy suliba jartunk xd). Aztan megprobalta felszedni a baratnomet, akit szorol szora ugyanazzal a szoveggel szeditett, mint engem, csak meg azzal is megtisztelte, hogy azt mondta, akkor tetszett meg neki, mikor velem jart kb. 2 napja. Ja meg ram kente termeszetesen az egeszet, hogy en nem kerestem. Nem jott ossze neki, de ezt azota megcsinalta meg ket csajjal. A kutyabol nem lesz szalonna.

Tenyleg erre vagysz?

2016. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Szóval félrelép, mikor még barátnője van és rögtön szobára hív. Biztos nem lefeküdni akar veled, ja :) Iszonyat buta vagy.
2016. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Barátnőjével akkor épp széthullóban volt a kapcsolatuk, és azért nem volt több velem, mert nem akarta megcsalni. (Több alatt a csókot értem.) Miután szakítottak, azután nyomult rám teljesen. Részben azért is szakított vele, mert én nagyon megtetszettem neki. És ő egy teljesen jó személyiségű fiú, én sem úgy ismertem meg, mint aki azért hívna, hogy megfektessen, valamint vannak közös, közeli barátaink és ők is megnyugtattak erről.
2016. jún. 5. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!