Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan apáról aki "dögnekvaló"- nak nevezi a gyerekét?

Figyelt kérdés
(szemtanuja voltam egy ilyen beszélgetésnek, és most külömböző gondolatok járnak a fejemben... Kiváncsi vagyok más mit gondol ilyenkor)

2016. jún. 23. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nincs apukám, anyukámmal élek de azért az durva hogy ezt mondta:o az ilyenek szokták verni a lányukat/fiúkat...
2016. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Addig semmit, amíg nem tudom, hogy ez milyen környezetben hangzik el. Anélkül kár megítélni, mert nem mindegy, hogy mindez üvöltve hangzik el egy pl 3 éves gyerekkel szemben, vagy esetleg kifejezetten morbid, fura humorú család, ahol mondjuk az akár kamaszgyerek sem veszi ezt zokon,hanem elröhögik apukával. Fontosak a környezeti tényezők a megítéléshez.
2016. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Valóban, nem mindegy a gyerek kora, a helyzet amiben elhangzott és a hangsúly se.
2016. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
alapból nem jól hangzik, de esetleg elképzelhető, hogy viccesen köztük megszokott. ! én viszont viccből se mondanám a gyerekemnek :(
2016. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ mit csinált a fiú. Azèrt vannak olyan dolog, aminèl már nincs bocsánat.
2016. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!