Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok a gyerek/feleség...

Tgt kérdése:

Mit gondoltok a gyerek/feleség megveréséről? Szerintetek is olyan vicces és magától értetődő, ahogy Czakó Gábor, Kossuth díjas író gondolja?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 10. 16:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Én azt gondolom: ilyet beteg ember tesz.
2016. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Ahol elfogynak az érvek, ott jön az ököl. Tehát a legdurvább bunkóság. Én ezt kemény börtönnel büntetném.
2016. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Hogy mit gondolok?

Ilyenkor a barátnőm volt férjére gondolok akik szerint az asszony csak verve jó.

Egyszer csúnyán megverte a barátnőmet de az volt az első és utolsó verése. Később a barátnőm aki titokban (azt hazudta, hogy fitneszterembe jár) harcművészetet tanult, és amikor újra kezelt emelt rá a barátnőm úgy megverte a volt férjét, hogy a földön sírt a fájdalomtól.

2016. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
kötelet neki 33ffi
2016. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Sem fiatal, sem nő, sem férfi, sem idős ember nem érdemel verést, kivéve, ha pedofil, erőszakoló, gyilkos, stb..


Egyetlen egy ütés megtudja változtatni az ember lelkét, gondolkozását, hozzáállását, egyetlen egy ütés elég ahhoz, hogy összetörd a másikat ott belül legmélyen..

2016. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Remélem, hogy az öregembert is így "neveli" a felesége.

Ilyet csak az mond, aki sosem találkozott a családon belüli erőszakkal.

Nincs olyan szituáció egy normális kapcsolatban, ami feljogosítaná a férfit, hogy bántson egy nőt. Egy ilyen lény nem is férfi és nem is ember a szememben.

2016. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
na,hát győzzön a díj, ha ő egy szar ember igzáblkkor is
2016. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
1%

Szerintem igaza van.

Engem mondjuk tényleg vertek :D nem csak 1-2 pofont kaptam mert rossz vagyok...mertem volna rossz lenni...de pl amit mesélt hogy a gyerek bottal verte a másik kisgyereket...hát tuti eltörtem volna azon a szemét kölkön a botot.


Ugyan ezt gondolom a feleség/baratnő dologról...

mondjuk én még nőt nem pofoztam max megszorítottam a kezét mert nem vagyok annyira agresszív.

2016. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Nővel, gyerekkel könnyű emberkedni. Jöjjön és verjen meg engem, ha mer...
2016. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
Adnék neki egy vascsővel.
2016. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!