Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám el akar vinni egy...

Gácsi Zali kérdése:

Apukám el akar vinni egy olyan rokonom esküvőjére akit alig ismerek, de közben a legjobb barátom szülinapja lesz (tavaly sem mentem el a szülinapra mert akkor is más programom volt). Másfél óra és hív apám a válasszal. Melyik programot válasszam?

Figyelt kérdés

#esküvő #Nap #a barátom szülinapjával
2016. jún. 24. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Apud biztos csak veled szeretne lenni. Ettől függetlenül én buliba mennék
2016. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én lehet az esküvőt választanám, mert ÉN imádom az esküvőket. Viszont, ha te bulizni szeretnél, akkor mondd meg apudnak, hogy nem mész vele. Ezt neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél jobban
2016. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Komoly kérdés?

Fagyizóban is másfél órát gondolkodsz mikor van húgy és csoki íz?

2016. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből ítélve már döntöttél. Legyen már merszed megmondani apukádnak mire jutottál, ne vadidegenektől várd a megerősítést.
2016. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A barátodat
2016. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Barát.


Barátnak szívesen veszek drága ajándékot, egy húslevesért nem fogom kifizetni a 10 ezres beugrót.

2016. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

én is a szülinapra mennék. igen,lehet hogy ő sem életre szóló barátod marad,de vele legalább most jóban vagy.

az esküvős párt alig ismered. nincs annál rosszabb, mint hogy egész nap kb vad idegenek örömét ünnepeld . én se megyek el olyan esküvőre ahol alig ismerem az ifjú párt.

apukádnak is meg tudod indokolni ezzel,hogy te nem simered őket,csak feszengenél egész nap .

de ha nagyon hajthatatlan ,akkor menj el a ceremóniára,de este meg hagyd ki a lakodalmat és menj el a buliba. így mindkét helyen megjelentél.

2016. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!!
2016. jún. 24. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!