Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavatóra mit illik venni...

Szalagavatóra mit illik venni a legjobb barátnőmnek? Egyáltalán szoktak ilyenre vinni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szoktak de ha nagyon akarsz vehetsz valami kis apróságot.
2010. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy csokor virág, vagy ha szereti az édességet akkor bonboncsokor.
2010. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Illik es szoktak. Ez egy fontos allomas a baratnod eleteben. Mintahogy irtak, csoki, virag, szep konyv, naplo stb. Fenykezzzel a ceremonian, fotokbol csinalj egy albumot, vagy naptarat.
2010. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk nem volt szokás venni semmit. az ünnepség előtt étteremben vacsorázott a szűk család.
2010. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem virág, csoki-csokor, vagy plüssvirág..:) Vagy bármi plüss, ha szereti.. Nálunk legalábbis ilyesmivel dobálóztak szalagavatón!:)
2010. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább ballagásra szokás nagyobb dolgokat ajándékozni, szval sztem nem feltétlen kell vinned akármit is, bár tény, hogy aranyos lenne, ha vinnél neki vmi apróságot (én pl. üvegékszert kaptam unokatesóméktól).
2010. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mondjuk bonbon csokor, egy fotóalbum a közös pillanataitokból.

a szalagavatónkon mi is megajándékoztuk egymást egy kis aprósággal.

2010. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2010. nov. 22. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
egyátalán nem illik és nem szoktak joe? -.- non bumbár lehet aki iet ki is mer találni ho illik és szoktak mindenféle kakasganét adni szalag felavatásra !!!
2015. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!