Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyámat! Mit csinálj...

Utálom az anyámat! Mit csináljak már vele? Hogy szökjek meg?

Figyelt kérdés

Utálom az anyámat!! Nem csak hogy egész évbe nem törödött velem a suliba. Ez alatt azt értem soha meg nem kérdezte mi történt ma velem milyen a suli hogy kaptam-e jegyet. Csak akkor látta az ellenőrzőmet ha én vittem neki oda. Most ez így normális? Nem is kiváncsi mi van velem. Azon kivül amikor még alsós voltam egész nyáron meg azzal pisztált hogy egész nyáron nem megyek sohova (nincs túl sok barátom.) Akkor is az baromira rosszul esett mert ugy éreztem nem kellek senkinek se. Mindig is utáltam a nyarat mert soha nem mentünk sehova egész nap unatkoztam. Most voltam 7.-es most megyek 8.-ba. És megint ott tartunk hogy egy hét után elkezdett fusztrálni hogy egész nap itt fekszek a hűs szobába és gépezek. (Van 2 legjobb barátnőm de már csak 1. Ez is nagyon-nagyon bánt mert tényleg nem kellek senkinek. Azért van csak 1 mert az egyik egész évbe hanyagolt egy lány miatt aki most szrintem az új LB-je! és én ezt nem bírtam így ezért leszarom legyen csak vele ha ő őt választotta. 1 LB van csak most már de ö kb. 10 km lakik tőlem. Megbeszéltem vele hogy a kövi vagy az azutáni héten átjön meg én is átmegyek mert nem bírom már egyedül) Visszatérve anyámra nem tudom miért csinálja ezt velem tényleg nem szeret? Miért csinálja ezt? Miért baj ha egész nyáron itthol vagyok? Más anya inkább azt szereti ha több időt tölt a gyermekével. Az enyém nem is igazi anya. Sose szeretett mindig csak ajikkal lepett meg me csokival ha kicsi voltam. De én nem azt akarom hogy így szeressen. 2 bátyám van az egyiket is elüldőzte itthonról őt is folyton piszkálta. A másik itthol van de ő vele nem olyan jó a viszonyom. Mindig csak azt hajtva más ismerősének a gyerekei már felnőttek neki meg a nyakán van az összes. Akkor nem is értem hogy az ilyen anya miért vállal gyereket? De majdha kijárom a 8.-at és elmegyek messze koleszba akkor majd ne várja hogy menjek haza és hívjam fel. Már anyira várom hogy elmehessek. Apával meg az a helzet ő vele régen sose szoktam veszekedni. Ő meg egész nap dolgozik csak este jön hazademost már ő is rám szállt hogy 14 évesen miért nem tanulok meg főzni és hogy jobb ha meg se házasodok senkivel meg hogy egész nap nem csinálok semmit. De istenem ez már nem az 1970-es évek amikor 20 évesen megházasodtak! Nem értem miért él a régi világba!! Külömben is itt a nett le van írva minden!! Azon meg hogy takarítsak aztán mit? Lesöprön a teraszt kiviszem a kukát megetetem a kutyát megcsinálom az ágyat. Mit csináljak még? Mossam el az az 5 koszos tálat? Vagy menjek ki 40 fokba kabálni? Komolyan nem értem.. De inkább anyámat!!! Minden miatta van. Pl: multkor apám kivitte a hütöt a teraszra hogy kijegelve vagy nem tudom és megkért hogy a spejzbe söpörjek fel alatta. De akkor én reggeliztem és mire végeztem be akartam menni söpörni de anyám megelőzött és apám engem cseszett le hogy enyire lusta vagyok még ezt se tudom megcsinálni!! De hát könyörgöm ki szolt anyának hogy csináljam meg helyettem??!!!! Direkt csinálta hogy engem basszon le apa!! Néha meg csokolgat meg csikiz!!! Komolyan nem tom mi bajja lehet??! Igy is ki vagyok hogy elvesztettem a barátnőmet!! :( Sohava se tudom menni a mamám is csak a többi uncsi tesommal van elfoglalva engem meg leszar a kereszt anyám is 3 éves koromba láttam utóljára!!! Senkim sincs.. Anyáék piszkálnak én meg sírok... Velem van a baj?? De mi? Nem csinálok semmit jó gyere vagyok akkor miért kell piszkálni??!


Köszönöm hogy végig olvasátok am bocsii ha van benne hiba csak gyorsan irtam.. Előre is köszi a válaszokat. Teljesen kivagyok..


2016. jún. 28. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Igen, veled van a baj. Egy hisztis kiskamasz vagy. Reméljük, kinövöd.
2016. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem mondom, hogy végigolvastam, de végigfutottam. Hát elég fura a helyzet, nyilván ott van benne a kis tinihiszti, de mondjuk miért mondják hogy ne menj férjhez? Vagyhogy miért nem érdekli őket a jegyeid. Anyádnak meg mond meg kerek perec hogy nincsen sok barátod, és nem olyan könnyű barátokat szerezni manapság, mint 30 éve (ami sajnos igaz is...)

Ott a barátnős dolognál meg kicsit összekavarodtam, ahoz nem tudok hozzászólni...

2016. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen hiszti. Abban igaza van a szüleidnek,hogy ha egész nap dolgoznak te meg otthon vagy,és ilyen veszettül unatkozol,elfoglalhatnád magad valami házimunkával.
2016. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem érdekli a jegyem. Biztos nem kiváncsi rám. Azért mondjak hogy ne menjek mert nem tudok főzni és majd ezért nem leszek jó neki. Jó most nem is az izgat mi van a barátnőmmel hanem hogy anyámnak mi baja velem?


Am meg nem csináltam semmit nem értem miért bennem van a hiba :/

2016. jún. 28. 11:23
 5/19 A kérdező kommentje:

De mit csináljak még?


Lesöprön a teraszt kiviszem a kukát megetetem a kutyát megcsinálom az ágyat. Mit csináljak még? Mossam el az az 5 koszos tálat? Vagy menjek ki 40 fokba kapálni? Komolyan nem értem..

2016. jún. 28. 11:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mosogasd el azt az 5 koszos tálat. Tegyél be egy mosást, 14 évesen már illik érteni a mosógép működését. Moss fel. Rakj rendet a szobádba.
2016. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

"Utálom az anyámat!!"

"egész nap itt fekszek a hűs szobába és gépezek."

"nem bírom már egyedül"

"Az enyém nem is igazi anya. Sose szeretett mindig csak ajikkal lepett meg me csokival ha kicsi voltam. De én nem azt akarom hogy így szeressen."

" Apával meg az a helzet ő vele régen sose szoktam veszekedni. Ő meg egész nap dolgozik csak este jön hazademost már ő is rám szállt hogy 14 évesen miért nem tanulok meg főzni és hogy jobb ha meg se házasodok senkivel meg hogy egész nap nem csinálok semmit"


Nos, te magad is leírod és elmondásod alapján a szüleidnek is épp az a problémája, hogy nem csinálsz semmit. Ha mindenki veszekszik Veled és mindenkivel rosszba vagy, akkor ne csodálkozz, ha egyedül érzed magad.

Tudod, amikor reggeltől estig dolgoznak az emberek és hazaesnek hulla fáradtan, akkor meglehetősen irritálja őket, ha a másik ember meg nem csinál semmit.

Apukád gondolom nem azért dolgozik sokat, hogy elfáradjon, hanem azért, hogy el tudja tartani a családját - többet között TÉGED is.

Ne haragudj, de Te kérdeztél minket, ezért elmondom a véleményem: azt érzem, hogy önző vagy. Csak a saját szempontjaidat látod, a saját álláspontodat hajtogatod.

De gondolj bele anyukád helyzetébe: azzal kezdted, hogy utálod az anyádat, majd azt írod, ne így megy úgy szeressen. Próbáltál már olyan embert szeretni, aki utál Téged? Roppant nehéz :-) Na, hát ilyen nehéz helyzete van anyukádnak is.

Úgy gondolom, ahhoz, hogy ne "problémázzon" Veled a család, kicsit nyitnod kéne... Nem felháborodni, hogy miért kell piszkálni, hanem odamenni anyukádhoz, amikor főz és megkérdezni, mit segíthetsz? Igen, persze, kényelmetlen, mert fárasztó segíteni, de az a helyzet, hogy a jó kapcsolatok építése időigényes és fárasztó dolog.

Ha anyukád, apukád látja, hogy nyitsz felé, próbálsz segíteni, sírás, hiszti helyett BESZÉLGETSZ velük, akkor Ők is változnak az irányodban.

2016. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk már mostam meg egy csomoszor kitakarítottam a szobámat.. De sose jó neki amit csinálok..


De miért nem kiváncsi mi volt velem? Miért baj ha itthol vagyok? Ezeket nem értem... És miért én vagyok a hibás? Jó lehet nehéz korba vagyok. De szerinted hogy ha takarítok bármit is attól jobb lessz? Szrintem nem...

2016. jún. 28. 11:34
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Én meg tudlak szöktetni, de ahhoz neked is segízened kell. Először is kell az épület teljes alaprajza, illetve a biztonsági rendszer teljes alaprajza és elektromos kapcsolási rajza. Ezt titkosított proxycsatornán keresztül juttatod majd el nekem. Én felveszem a kapcsolatot egy magán zsoldoskommandóval, akikkel az akciót végrehajtjuk. Ezután megadsz nekem egy dátumot amikor a szüleid nincsenek otthon, te aznap felmész a tetőte és egy fényjelzővel jel adsz, hogy indulhatunk. Pár perc múlva egy felderítő deszantcsapatot küldök le, akik ha mindent rendben találnak, jelentik nekem és leszállunk a helikopterrel, te mar rögtön ott vársz, beszállsz a helikopterbe, és felszívódunk. Úgy számolom, az egész akció nem több 5 percnél. Ez egy szigorúan titkos akció, ne szólj róla senkinek. Ha az oroszok vagy az észak-koreaiak megtudják, kitörhet egy atomháború is akár. Ha benne vagy jelezd nekem.
2016. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utólsó kommentelő!! Azt hittem rájöttem valamire!! Tényleg kellene csinálnom valamit... Jó ez igaz és változni is fogok.. Köszönöm!!


De még mindig nem értem miért bántanak -.-

2016. jún. 28. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!