Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan mondtátok el a...

Ti hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy lefeküdtetek a barátoddal?

Figyelt kérdés
A szüleim kissé szőrös szívűek, nem igazán jó velük a kapcsolatom apám csak hétvégén van itthon, én koleszos vagyok, anyám meg egész nap az ovival van inkább elfoglalva. Amikor megkérdetem, hogy itt aludhat-e nyálunk a barátom egyből leordította a fejemet hogy mit fognak gondolni mások. A barátommal egy éve vagyunk már együtt. Segítsetek! Most megyünk nyaralni egy hétre, szerintetek nyaraláson mondjam el? Ott legalább együtt vagyunk...

#félelem #első szex #szúéő-gyerek kapcsolat
2016. júl. 5. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Miért mondanád el nekik? Főleg így, hogy tudod, hogy nem fognak örülni..

Nem tartozik rájuk.

2016. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha el akarod cseszni a nyaralást és a hátralevő életedben azt akarod hallgatni hogy "a 2016-os nyaraláson mondtad el hogy nem vagy szűz" akkor hajrá...
2016. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Mért kéne elmondani? Ők beszámolnak neked mikor voltak együtt? Egy éve együtt vagy a pároddal, hülyék ha azt gondolják, még nem történt meg már bocs. De szerintem tisztába vannak vele, hogy már nem vagy szűz. Én se mondtam el. Tudták ők azt maguktól miután együtt voltunk jó ideje. 23/l
2016. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan menjek el dokihoz? nem vagyok még 18
2016. júl. 5. 10:23
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene elmondani? Én se mondtam el soha.
2016. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem jó a kapcsolatotok, nem mondanám el.

Én úgysem mondtam el konkrétan, hogy jó a kapcsolatunk. Előtte beszélgettünk róla, hogy már úgy érezzük, megérett rá a kapcsolat, és valószínűleg az közeli jövőben valamikor meg fog történni.

2016. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Vannak tini-nőgyógyász szakrendelések, külön erre az életkorra/helyzetre felkészült szakemberekkel. Keress rá a neten, melyik városban van a Hozzád legközelebbi.
2016. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Én sosem mondtam el. Már férjem van, meg gyerekem, szóval valószínűleg sejtik. :D

De tényleg, ez már nem tartozik rájuk. Nekem is sok-sok év után engedték, hogy ott aludjak nála, nem tudom, addig mit gondoltak.

2016. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem volt gond elmondani, de mi jóban vagyunk. Mármint anyukámmal. Apukámnak nem gondolom, hogy ilyet el kéne mondanom.

Ha ti nem vagytok jóban, akkor inkább ne mondd el, mert csak kellemetlen lesz.

Nekem anyukám normális, bármilyen kérdéssel fordulhatok hozzá. Amikor elmondtam neki, akkor sem volt semmi szemrehányás vagy kiakadás, csak megkérdezte, hogy minden rendben volt-e és hogy védekeztünk-e.

2016. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz dokihoz menni?

Nem kell ahhoz szülő. Én 16-17 évesen voltam nőgyógyásznál, egyedül.

2016. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!