Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne megvennem vagy...

Érdemes lenne megvennem vagy jobb lenne inkább valami más?

Figyelt kérdés

Amúgyis olyan ritkán mennek valamerre a szüleim, szinte soha nem megyünk sehova sem évközben sem nyáron mert nincs miből.

Én tavaly óta diákmunkázom és arra gondoltam, hogy elviszem őket jövőre az Eurovízióra. A szállást már most lefoglaltam és a jegyek csak november végén vagy december elején fognak megjelenni. (Valamint nővérem meg bátyám is jönne)

Szóval nem tudom, hogy ezt így érdemes lenne-e megszerveznem, mert szüleim amúgyis olyanok hogy nem szeretnek menni sehova, viszont anya tegnap mondta, hogy annyira elege van, hogy nem megyünl sehova, szóval éppen ezért gondoltam ezt ki.


2016. júl. 13. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi, de jobbat is kitalálhattál volna. Annyira érdekli őket az Eurovízió? Szerintem nem.
2016. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha érdekli őket, akkor nyilván jó ötlet. Én egy sima nyaralással indítanék inkább, attól függően hogy mit szeretnek.
2016. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem rossz otlet, de en semmikepp nem az Euroviziot valasztanam, inkabb kivennek egy fahazat itt Magyarba viz kozeleben, ha kulfold akkor Praga is szep lehet, Horvath tengerpart esetleg.. ha nem ilyen standos program akkor varosnezes vagy ilyesmi, mozi-etterem..
2016. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Én nem örülnék ilyennek,akkor már inkább nyaralás vagy wellnes (kupon oldalakon is akár lehet nézni)

Nem parázol,hogy ha egyiket sem fogja érdekelni,illetve egyéb okok miatt nem tud valamelyik menni?

2016. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem szeretnek kimozdulni biztos nem euróvizióra fizettem volna be. Inkább egy közeli wellnes.
2016. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
én valami üdülési utalványt/kupont vennék.
2016. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

6-os vagyok: ja, és csak kettőjüknek!!!


pihenjenek a gyerekek nélkül, biztosan megérdemlik.

2016. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Hat szerintem hacsaknem hatalmas, oriasi es kimondhatatlan Eurovizio fanok, akkor azert ennel jobb lenne egy jo wellness hetvege valami szep hotelben.
2016. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha csak nem nagy eurovízió rajongók akkor rossz ötlet.


Én nem örülnék neki, megnézem a döntőt minden éven mert vicces de ennyi. Inkább sétálnék egyet a szervező országban, megnézném a helyi látványosságokat, mint, hogy álljak a hatalmas tömegben több órán keresztül.


Egy országon belüli, vagy környező országban levő nyaralás is tökéletesen megfelel nekik, ha nem nagy utazók.

2016. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg csak akkor jó, ha nagy rajongói az Eurovíziónak. Engem mondjuk egyáltalán nem érdekel, soha nem nézem, a szüleim sem. Egy wellnesshétvége, vagy egy nyaralás jobb lett volna. Pl. Görögország, ahová Balaton-áron el lehet jutni.
2016. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!