Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A héten megvenném életem első...

A héten megvenném életem első jobb autóját! Hogyan tudom felbecsülni a motor, turbo, váltó, kuplung, stb állapotát? Nem szeretnék melléfogni.

Figyelt kérdés

Bmw 320d vagy 330d lesz a kiszemelt. Kinéztem összesen 8db autót. 1,2-1,8 millió között!

Rozsdásodást, ülés, kormány kopást, ezeket magam is meg tudom vizsgálni, azonban a szerkezeti állapotot hogyan nézzem? Pl. hogy a szívósor már darált-e be szelepeket vagy nem? Hogy a váltó, kuplung, turbo már a végét járja?


Egy kereskedő, magánszemély meg fogja engedni, hogy elvigyem bmw szervízbe egy átvizsgálásra? És mennyibe kerül egy ilyen? Illetve be kell előre jelentkezni?

Vagy van valami laptopos program ami kidobja egyből a hibákat? Elég ha szerelőt viszek?


Nem szeretnék mellényúlni, sokat spóroltam az első autómra.


2016. jún. 6. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A motor hideg legyen és ti indítsátok be , nézzétek közben a kipufogót mennyire füstöl . Egy szerelő jó ha van , de márka szervíz méregdrága rezsióradíjat kér szinte a semmire . Normál szervízbe aknára csápra tenni és alvázát alaposan megvizsgálni . Próbakör bemelegedés után , menet közben érezhető mi a hiba .
2016. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Ha van szerelőd, vigyed, akkor más nem kell.

Ha nincs akkor a környéken jelentkezz be előre egy állapotfelvételre egy komolyabb szervizbe, nem kell feltétlenül márkaszerviz. Telefonon megmondják mennyi

2016. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szűkíteném a listát 320d-t 1,5milliótól, 330d pedig 1,7milliótól néznék. Márkaszervízbe be kell jelentkezni és az átvizsgálás kb 10e körül van.
2016. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyél amgaddal eg yhozzáértőt.
2016. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!