Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bűntudatom van ezek miatt....

Bűntudatom van ezek miatt. Van rá esély, hogy normális kapcsolatunk legyen? 17/f

Figyelt kérdés

Ami azt illeti, eléggé sok gondjuk volt velem az elmúlt pár évben a szüleimnek.

Folyamatosan veszekedtem velük minden miatt, elég obszcén kifejezésekkel illettem őket, mindig azt hittem rosszat akarnak nekem. A jegyeim nagyon rosszak voltak, egyszer meg is buktam. Nem vagyok rá büszke, de akkor speciel nem érdekelt.

Konkrétan kijelentették, hogy többé nem vagyok a fiuk és nap mint nap összevesztünk a legkisebb dolgon is (a legtöbbször én kezdeményeztem).

Most már tudom, hogy nem kellett volna így beszélnem velük és sok hülyeséget csináltam, amit nem kelett volna. Mellettem voltak sokáig, most viszont náluk is betelt a pohár és nem szívesen állnak velem szóba..


2016. júl. 17. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Soha nem késő bocsánatot kérni. Én a helyedben elmondanám, amit itt leírtál, lehet, hogy a férfi önbecsülésed bántja, de attól férfi a férfi, hogy vállalja a következményeket és képes belátni a hibáit is. Biztos nagyon jól esne nekik, ha elnézést kérnél, beismernéd a hibáid és elmondanád, hogy hálás vagy amiért törődtek veled és szereted őket.
2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Én is ezt tudom javasolni. Ülj le velük kérj bocsánatot és mond el,h most nőtt be a fejed lágya. Bánod ahogy viselkedtel, megváltoztál
2016. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!