Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti gyereketek is sokat...

A ti gyereketek is sokat használja a Pokemon Go-t? Felháborító! Hogy lehetne letiltani a játékot?

Figyelt kérdés

Valaki tudja hogyan lehetne letiltani a gyerek telefonján ezt a játékot? Felforr az agyvizem amióta a gyerekeim letöltötték ezt az értelmetlen baromságot. A 13 éves lányom és a 16 éves fiam egész álló nap a városban lógnak, amióta megjelent. Szinte soha nincs itthon egyik sem, a párommal nem tudunk elmenni együtt sétálni, vacsorázni mert a 4 éves kisfiamat nem hagyhatjuk egyedül, amíg ezek kint lézengenek! Felháborítónak tartom! Nem hogy itthon gyakorolnák a matekot, mindkettő kettessel zárta az évet! Már gondolkoztam, hogy indítok egy petíciót, hogy tiltsák be itthon! Teljesen elveszi a gyerek eszét ez a baromság! Felállítottuk a medencét de az sem érdekli őket! Mi lesz iskola idő alatt? Nem fog tanulni a gyerek mert pokemont gyűjt? A férjem szerint nincs ezzel semmi baj. Persze ha itthon gétéáznak egész nap azt ő is megszólja

Egy anyuka


2016. júl. 18. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/140 anonim ***** válasza:
87%

A tanulás-nem tanulás részében igazad van, na de ez...

"Szinte soha nincs itthon egyik sem, a párommal nem tudunk elmenni együtt sétálni, vacsorázni mert a 4 éves kisfiamat nem hagyhatjuk egyedül, amíg ezek kint lézengenek! "


Tán nekik szülted a gyereket?!?! Szégyelld magadat!

2016. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/140 anonim ***** válasza:
91%

Nem hogy örülnél, hogy legalább sétálnak és a levegőn vannak, még ha telefonnal is...

Szerintem meg az felháborító, hogy leginkább azon akadsz ki, hogy nem tudod rájuk sózni a kisebbik gyereket!

Egy megoldás lenne, és ha nem ez a szinte hallható arogáns leírás lett volna itt akkor le is írnám.

Törődj bele.

Egy Apuka

2016. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/140 anonim ***** válasza:
15%
szerintem kössetek kompromisszumot! ha elmosogattak, felporszívóztak, segítettek az ebéd készítésben, felmostak, rendbe rakták a szobájukat és gyakorolták a matekot kimehetnek egy órára játszani sötétedés előtt. Az én gyerekeim még picik ehhez (2 és 5 évesek) de már előre leszögezem nekik, hogy előbb a kötelesség, utána a szórakozás! egyébként nem gondoltál még arra, hogy nem is ezzel a játékkal játszanak, hanem ez egy kibúvó az otthoni felelősségek alól? esetleg rossz társaságba keveredtek, lehet isznak és cigiznek, netán még valami kábítószert is kipróbáltak már! gondolkozz el, hogyan nevelted őket, lehet titkolnak előled valamit! 31/N
2016. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/140 szántóvető ***** válasza:
84%
troll
2016. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/140 anonim ***** válasza:
27%
13 éves kislány egyedül mászkál a városban??? Hát én tuti nem engedném el, és csak úgy szó nélkül meg nem lépnek le a gyerekeim.
2016. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/140 anonim ***** válasza:
82%
Így hívod a gyerekeidet,hogy "ezek "??. Meg te vagy az anyjuk, ha nem tudod őket kordában tartani vagy nem tudsz velük megállapodni, az bizony a te hibád kedves kérdező. És most nagyon visszafogtam magam...
2016. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/140 anonim ***** válasza:
87%
Mit képzelsz, cselédeket tartasz, nekik kéne vigyázniuk a 4 éves gyerekedre??Milyen anya vagy te??Nem szégyelled magad?Egyébként meg inkább pokemont gyűjtsenek, mint füvezzenek alkoholozzanak valamelyik havernál....gondolkozz már..semmi rosszat nem csinálnak...ja és nyári szünet van...nehogy már bezárd őket...te is voltál tini nem??
2016. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/140 A kérdező kommentje:

Na nehogymár ekkora bűn legyen, hogy a szabadságunk alatt el akarunk menni egyszer étterembe! A férjem még most is dolgozik itthonról, örültünk volna ha legalább ezzel megtiszteltek volna minket, a dolgozó szülőket akik megveszik nekik az iphone készüléket és fizetik a számlát, hogy pár órára vigyáznak a kistesóra! Ez nem rásózás. Mélységesen felháborít a kommented, és a második válaszolóé is! Annak meg nem örülök egyáltalán, hogy napi 10 órában kint lézengenek, sokszor még sötétedésben is, nem fogják fel, hogy miylen veszélyek vannak odakint?


Az én gyerekeim nem isznak, nem cigiznek, nem kábszereznek! Ennél azért jobb környezetben nevelkedtek, már ne is haragudj. Lehet, hogy a te gyerekeid ezt csinálják. Szerintem jogosan vagyok felháborodva, az egész életük a játék körül forog.

2016. júl. 18. 19:00
 9/140 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem kritikát kértem, hanem más szülőktől kérdezem hogy az ő gyerekeik játszanak-e.
2016. júl. 18. 19:03
 10/140 anonim ***** válasza:
98%
Egyetlen megoldás van:a 4 évesnek is letölteni az appot és lóduljon, kóricáljanak hárman odakinn.:D
2016. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!