Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyumat érdekli hogy mit...

Anyumat érdekli hogy mit szeretek, mi érdekel de mégse. Miért? 13l

Figyelt kérdés

Folyton hajtohatja,hogy semmit nem tud rólam,hogy mit szeretek.De amikor pl megmutatok neki egy zenét ami éppen tetszik akkor van az amikor anya azt mondja "tudod hogy utálom a zenét mért kell ezt végig halgatnom?"Vagy amikor arról a játékról beszélek amit éppen szeretek jön a "tudod,hogy nem szeretem\nem érdekel"vagy amikor el akarok neki mesélni valamit akkor meg "nem hallom a tévét"


Ez normális?Miért csinálja ezt?


2016. júl. 30. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Általában a kajára értik, nálam legalább is úgy van pedig már 40-en vagyok, amúgy tudja hogy mit szeretek, ezek: csipsz, sör, csülök, stb. ff
2016. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert önző dög.
2016. júl. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Igazából ezt én sem értettem,mikor az enyém csinálta. Én megkaptam anno azt is,hogy mindig csak hülyeségeket beszélek...néha már abban a pillanatban,hogy hozzá szóltam. Viszont nem akarom szapulni édesanyádat,nem ismerem,lehet hogy csak fáradt,sok minden van a fejében,nem akar ezzel megbántani,csak nem vette észre,hogy ezt csinálja. Mondd el neki,hogy ez téged bánt,mivel csak az életed részleteit szeretnéd megosztani vele,hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.
2016. júl. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig ezt csinálja.Az év 365 napján.Nem a kajára érti mert azt tudja mit szeretek.
2016. júl. 30. 08:15
 5/7 szántóvető ***** válasza:
49%
változó kor.örül hogy vitázhat valakivel.van nemi élete?
2016. júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, a saját gondjai jobban lefoglalják, de tudja, hogy anyaként kötelessége érdeklődni a gyerek iránt, és ilyen kötelező körökként feltesz egy kérdést, amivel a maga részéről letudta a dolgot.
2016. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos elég tipikus szülői hiba. "Jajj, nem tudok semmit a gyerekemről" "Hagyjál fiam/lányom, most dolgom van".

Ezzel nem nagyon tudsz semmit tenni, legfeljebb megkéred, h szóljon, ha van ideje beszélgetni.

2016. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!