Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érdekli anyumat?...

Miért nem érdekli anyumat? Miért nem balhézott?

Figyelt kérdés

Anyukám kutakodott a szobámban, és megtalálta a füvemet. Nem egy nagy mennyiség kb. 7-8g és csak annyit mondott, hogy csalódott bennem. Majd nem is vette el, hanem csak kisétált a szobámból.


De miért? Én ha saját magam anyukája lennék biztos, hogy komolyan elbeszélgetnék vele. Lehet, hogy anyukám nem szeret?


2016. máj. 7. 23:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
De szeret, gondolom, de latod h nagyobb buntetes a szotlansaga, mint a szavai?
2016. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hogy nem szeret, hanem valóban csalódott benned, félt, és talán kiábrándult.
2016. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor általános iskolában rossz jegyet hoztam, mert nem tanultam, akkor sosem balhéztak velem. Elmondták, hogy annyi lett volna a dolgom, hogy megtanuljam az anyagot.


Ez mindennél rosszabb volt, mert tudtam, hogy igazuk van, tudtam, hogy nem h*lye vagyok a tanuláshoz, hanem szimplán lusta.


Anyukád biztos csalódott, lehet, hogy megfordult a fejében, hogy ő volt az, aki elrontott valamit. Szeret. De gondolj bele az ő helyzetébe. Te mit éreznél, ha neveled a gyereked egy általad jónak ítélt elv szerint, és drogot találsz nála?

2016. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
24%
Biztos ő is tolta régebben.
2016. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De legalább elvehette volna:(
2016. máj. 7. 23:48
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

Ha jól számolom az kb. 50 szál füves cigire elég. Ha neked ez nem kis mennyiség, akkor le kéne ülnöm a beszélgetés előtt.

Valószínűleg én sem jutnék szóhoz, mert két lehetséges verziót tudnék elképzelni:

a, erős függő vagy

b, díler

Remélem tudatosította mit talált és hogy az a mennyiség mit jelent. Nem vagyok begyöpösödött, tudom milyen hatása van, de azt is láttam már, hosszú távon hova vezet. Nagyon remélem, hogy észhez térsz és nem szúrod el az életed. Ha megtalálják nálad, nem úszod meg egy ejnye-bejnyével, a jövődet biztosan tönkreteszed. A hosszútávú gyakori fogyasztás is problémát okoz. Beszéltem már szétszívott aranyhal-memóriás 40-es passas. Bízom benne, hogy észhez térsz.

2016. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Most csak azért rosszalkodtál, hogy anyucikád rajtakapjon?
2016. máj. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
Ott a wc menny es huzd le a cuccot, ha mar ennyire zavar, hogy nalad maradt..
2016. máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha adott volna 4-5 pofont, leordította volna a fejedet és kib..szta volna az ablakon, akkor most ezért írtál volna ki kérdést.
2016. máj. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 gnoomage ***** válasza:
Azért mert most azon vergődsz mit tegyél... Ha letol, talán megüt csak még ellenállóbb leszel és akkor is teszed amit akarsz, de ebből most tanultál...
2016. máj. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!