Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apu megverte anyukamat részege...

Apu megverte anyukamat részegen amikor nem voltam itthon. Mit tehetnék ezek után?

Figyelt kérdés
Tegnap este tortent az eset amikor a barátomnal aludtam és aznap este apa megverte anyat úgy hogy betort az orra és tiszta kék zöld,en nem találkoztam vele azóta ezeket telefonon mondta el,de nagyon sirt ,feljelentette apát nem mondta el hogy hol van de jól van, vigyázni fognak rá a rendőrök és ruhakert is csak velük johet.. Nagyon rosszul érzem magam emiatt,szerintetek apumat le fogjak csukni? 17/L

2016. aug. 5. 08:29
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Mindegy majd lesz valahogy de szörnyű érzés ez
2016. aug. 5. 09:54
 12/28 anonim ***** válasza:
9%

Ha esetleg szukseged volna tamogatasra, irj ram privatot


32f

2016. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%
Támogasd anyud és legyél mellette, vannak rokonok a világon, ők is segítenek majd. Minden jobb egy erőszakos, alkolista embernél. Aki egy nőt így megver, az nem férfi, arra nincs mentség. Jobb is, ha lecsukják,mert így nem vagytok biztonságban. Elmúltál 16, tudsz diákmunkát vállalni, ha úgy van. Kitartás!
2016. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
98%

Hidd el, még szegényesen élve is többre fogod vinni az életben, mint lelki sérültként, rettegésben élve.

Az alkohol meg nem hogy nem enyhítő, de egyenesen súlyosbító körülmény.

2016. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt akartam írni mint az utolsó!

Inkább költözzetek el tőle, mintsem hagyjátok, hogy terrorizáljon benneteket. Hosszú távon sokkal rosszabbul jársz, ha meghunyászkodsz előtte.

2016. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ah kikeszulok nem tudom hol van anya nem akarta elmondani apa miatt most hiába hívom egy ideje nem veszi fel,apa azt hiszi hogy hazudok neki hogy nem tudok anyáról semmit
2016. aug. 5. 18:29
 17/28 Skorpió87 ***** válasza:
Ne is mondd el neki, hogy Anyud hol van ! Még utánamegy és hazaráncigálja. Addig úgy sem lesz nyugta tőle, amíg nem válik el tőle, mert még mindig házasok ! És ne arra gondolj, hogy mi lesz veletek anyagilag. Anyud és Te min menetetek keresztül az alkohol miatt ? Talán az nem vitte a pénzt? Ha ennyire anyagias vagy, akkor élj Apuddal ! De remélem vagy annyira belátó, hogy meglásd mi a jó döntés !!!
2016. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni dolgozni? Érdekes, a diákmunka-közvetítő cégek elég jól megélnek. Akarat kérdése az egész.
2016. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Okeee de elég messze lakok a várostól erre busz se jár nagyon es ahova el tudnék menni dolgozni ahhoz be kéne gyalogolnom a városba,hogy elerjem a buszt,ami nincs valami kozel :D tehát akarat vagy nem akarat nem tudok mihez kezdeni..
2016. aug. 6. 13:21
 20/28 A kérdező kommentje:
Ha nagyon muszáj lesz akkor is megoldom majd valahogy :)
2016. aug. 6. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!