Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámat most keresték a...

Anyukámat most keresték a suliból, de nem volt itthon és én vettem fel, azt mondta, hogy akkor majd holnap visszahívja. Vajon mit akarhatott?

Figyelt kérdés
Tisztára izgulok, hogy miről lehet szó. Tudtommal semmit nem csináltam, van egy-két igazolatlanom, de ennyi. Mégis mit akarhat ez az ember??! :SS
2009. nov. 3. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
megmondani, hogy azokra a napokra nincs igazolásod.
2009. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg nem csináltál semmit, akkor valószínűleg valami általánosság miatt kereshetik. pl. szülői értekezlet, kirándulás stb. Anyukád szokott vállalni segítséget a suliban (pl. szülői munkaközösség)? Vagy volt valami balhé az osztályotokban, aminél szóba kerülhetett a neved? ha tiszta a lelkiismereted, akkor szerintem nincs miért aggódnod. amúgy hányadikas vagy?
2009. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem állsz valamiből rosszul? Kaptál egyest?
2009. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Monnd el neki az egy két igazolatlant és utána nem kell paráznod!
2009. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy az igazolatlanok miatt, ugyanis 10 igazolatlanod ha összegyűlik megvonják a családi pótlékot.
2009. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem anno volt több, mint 10 igazolatlanom bőven és semmit nem vontak meg tőlünk.
2009. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, most együttérzek ám veled. Amikor még suliba jártam (gimi), mindig megrettentem, ha megcsörrent otthon a telefonunk. Persze nekem általában nem volt tiszta a lelkiismeretem, elég sokat lógta. Van, hogy a mai napig azt álmodom, hogy kicsapnak a suliból. De azóta 4-es átlaggal leérettségiztem, van egy diplomám, és biztos állásom. :) Csak szegény szüleimet sajnálom így visszagondolva, hogy mennyit idegeskedhettek és szégyenkezhettek miattam..
2009. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Régen nem volt így igen, de már most így van.
2009. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én diákként úgy tudom 10 igazolatlan után csak figyelmeztetést kap a család és talán 30-nál van következménye. Nem 30 nap, 30 óra... ami ugye jobb esetben könnyen összejöhet akár néhány nap lógással is. Ilyenkor indítanak ha minden igaz fegyelmi eljárást, ha már nagykorú vagy kipenderíthetnek a suliból, ha kiskorú, akkor szüleidet dorgálják meg, általában pénz bűntetéssel... Szóval ha tiszta a lelkiismereted, akkor ne aggódj, de azért nem árt tisztázni, hogy mennyi is az az egy-két igazolatlan. Én a helyedben nem próbálnám meg eltitkolni a hívást, ha nagyon akarják úgy is utol érik a szüleidet. Állj elé, mond el neki, hogy keresték, én gyors azt is hozzá tenném, hogy nem tudom miért, de van két igazolatlan órám lehet azért. Ilyenkor már nem érdemes rejtegetni, úgy is mindegy... aztán ha nem ezért keresik, akkor legalább tiszta lappal indulsz.
2009. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy az oltas miatt kerestek anyud.Minket is hivtak de nem oltatnak be.
2009. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!