Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom beteg, de titkolja....

A lányom beteg, de titkolja. Miért?

Figyelt kérdés

27 éves és egyedül él, mert nemrég szakított a párjával.

Az egyik régi osztálytársának az édesanyjával találkoztam ma és kérdezte hogy van a lányom? Mert nagyon szorít neki, a nő az idős édesanyját kíséri a korhazba kezelésre és ott találkozott a lányommal, sajnos abban az időben amit említett nem sokat találkoztam a lányommal, állítása szerint sok munkája volt ezért nem ért rá, mint mostanában elég sűrűn.

Nagyon félek és nem értem miért nem mondta el nekem hogy beteg.

Hivtam, de megint nem tud jönni, és én sem tudok átmenni hozzá, mert nincs otthon. Miért nem mondta el?


2016. aug. 7. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert felnőtt ember . Kezelni tudja ( jobb esetben) a problémáit
2016. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
felnőtt nő,és nem akar téged terhelni a problémáival még akkor sem ha az anyja vagy
2016. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom milyen betegségről lehet szó,de az anyák hajlamosak sipákolni,jajveszékelni,beleokoskodni,ha bajban,-vagy betegségben szenved a gyerekük,és erre egyáltalán nincs szüksége egy olyan embernek,akinek pont elég baja van.Ha tudod,hogy így reagálnál,vagy reagáltál volna,ha ő mondja el,akkor meg is van a válasz a kérdésre.
2016. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Mi van,ha egyáltalán nem is beteg,hanem csak kellett pl. munkaalkalmasságihoz tüdőszűrés,vagy éves nőgyógyászati szűrésen volt,vagy bármi...
2016. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy csak bolhából csinálsz elefántot.


Én is rendszeresen járok kórházba, a női átok a visszatérő hüvelygomba miatt. Nem kötöm mindenki orrára, hisz csak engem és a páromat érinti a probléma.


Beszélj vele, de egy kórházi találkából semmit nem lehet leszűrni.

2016. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%

Ezt csak abban az esetben írom, ha nem valami ellenőrzésről vagy ilyesmiről van szó. De gondolom ez nincs így, ha az ismerős "szorít" neki.

Az anyja vagy. Megértem, hogy nem érted, hogy miért nem mondja el. Én biztosan elmondanám az anyámnak. Az enyémnél pedig aggódóbb nincs a világon. De mégis. Természetes, hogy tudni akarsz a lányodról. Nekem is nagyon érdekes, hogy miért nem akarja veled megbeszélni.

2016. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Mert ismer, és tudja, hogy sipákolnál, meg temetnéd - ne haragudj, de én ezt az egy indokot tudnám elképzelni, hogy titkolózzak bárki előtt.

Voltam súlyos beteg, és falra másztam azoktól, akik

- okoskodtak

- üres frázisokat puffogtattak (lesz jobb is, nem lesz baj, stb.)

- a síromat ásták, vagy "utolsó napojainkat töltjük együtt" tekintettel néztek rám mindig


Köszi, akkor inkább ne tudjatok semmit, de engem hagyjatok békén az infantilizmusotokkal.

2016. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem az osztálytárs édesanyja kombinálja túl? Elképzelhető hogy valami éves szűrésen vagy alkalmassági vizsgálaton volt, esetleg régóta szedett gyógyszerét íratta fel újra, a kedves mama meg nyomozósdit játszott. Már csak azért is valószínű ez a változat, mert ha nincs különösen rossz kapcsolatotok kétlem hogy amit előled titkol, megosztaná egy kvázi idegen nővel.

Az is lehet akár hogy nem akar semmit mondani amíg nem biztos. Megesik hogy gyanítanak valamit, de azért elküldik további vizsgálatokra ahol kiderülhet hogy nincs is semmi baj.

Megkérdezted már a lányod? Ő tudna legmegbízhatóbban válaszolni a kérdésedre.

2016. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!