Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 39+2 hetes kismama vagyok,...

39+2 hetes kismama vagyok, kulfoldon elek a parommal aki kihozta a 12 eves erosen problemas gyereket aki teljesen szetcincalja az idegeimet. Mit csinaljak? Hogy hat ez a szulesre majd?

Figyelt kérdés
Egyszeruen kibirhatatlanul neveletlen, szemtelen. Edesanyam is vele jott segiteni nekem hogy konnyebb legyen de a parom nem ertette meg hogy a gyerekre nincs energiank odafigyelni , nagyon zuros idegesito es hazudozo, encentrikus es az apjat ugy manipulalja ahogy csak tudja. A minap elkzdett rettenetesen sirni mintha valaki utlegelne es a fejet vedte a kezeivel mikor kozelitertem hozza , meg jobban elkezdett sirni. Majd az apjanak azt mondta azert mert anyukammal ilyesztegetoset jatszottak 2 nappal ezelott fenyes nappal es o fel....egyszeruen remegett mint egy bolond sunyulva a sotet konyhaban leselkdett az ablakban gornyedtn mint egy venember es mikor raszoltqm mit csinal nekiborult a hutonek mint akit agyonvernek eppen vedve a fejet es zokogott!! Szerintetek mit csinaljak?? Hogyan mondjqm el a paromnak hogy ez a gyerek beteg es az en terhessegemnek sem tesz jot . Meg 3 ilyen het es komolyan ki fogok borulni es tuti megrangatom pedig nem vagyok a hive!!!

#betegség #terhesség #lelki beteg #Problemas mostoha gyerek
2016. júl. 13. 00:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Fényes nappal a sötét konyhában? "ilyesztegetoset"? Eddig ki nevelte? Mikor gyereket vállaltál, még nem tudtad, hogy a párodnak is van már, vagy úgy képzelted, hogy azt hátrahagyja és jövőben csak a tiéddel fog foglalkozni?
2016. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%

Isten nem ver bottal , azt kivanom h a te gyereked 12 evesen keruljön ugyanilyen szeretö mostoha melle mint te magad amilyen vagy !

Az a gyerek ki van keszulve uj hely es töled csak gyulöletet es elutasitast kap. nem fogadtad szeretettel de meg eszedbe fog minden jutni a sors gondoskodik rola

Majd idövel a párod is megutal

2016. júl. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, de ha a gyerek amúgy is kissé egzaltált (ahogy írod), anyukád miért ijesztgetős játékot játszik vele? Te szeretnéd, hogy a sajátoddal ilyet játsszon? Az tök mindegy, hogy nappal, fényes nappal is meg lehet ijedni.

A gyerekre, ha nincs energiátok, vigyázzon az apja.

2016. júl. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%

Hogyne lenne egzaltalt , nyugtalan , ideges merr uj helyre kerult , ahol nem szeretik .

Remuleteben ordit es sir . Nem erti ö se mit keres ott a szeretetlen közegben , ordit gyaszol

Te meg rangasd a sajat gyereked ! Megtangat teged a sors ne felj gyerekestöl en is visszakaptam mindent

2016. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Lehet zavarja, hogy jön a kistestvér, és több figyelmet szeretne, vagy te vagy a gonosz mostoha a szemében.
2016. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Valoszinu nem voltam ertheto. 6eve vagyunk egyutt es nagyon sokat kapott tolem szereto gondoskodast a gyerek. Volt neki egy mostoha apukaja ugyanis az anyukaja neveli. Neveli eros tulzas, van meg 2 testvere a mostohatol akitol azota elvaltak. Egyedul en voltam eddig aki igazan figyelt ra(persze ez nekem egyertelmu hiszen szinte csak en vagyok vele mert a parom mindig dolgozik) sajnos kezelhetetlenne valt egy ideje ugyanis pszihologushoz kellene jaratnia az anyukanak mert serult es diagnosztizaltan problemas! Mielott ilyen undoritoan lekezelnek mert feltem a gyermekem egeszseget , kerdezzenek nyugodtan. Mig magyarorszagon laktunk szinte csak en tudtam ot kezelni, mert en figyeltem ra es gondoskodok mai napig rola akarmikor velunk van. Kikerem magamnak ezt a lekezelo hangnemet. Rosszat kivanni meg meg undoritobb mint segitseget kerni ... De en nem kivanok semmi egyebet csak eljek at amit en atelek. Es igen fenyes nappal jatszottak ket napja es a minap ami masnevem a mai napot jelenti este a gyermek ismet eljatszotta a szokasos ram figyeljetek es mindenki erezze szarul magat jatekot. Sokat hazudik es ezzel mar sok bajt kavart a nagyon tag csaladban is. Nem csak a mi kapcsolatunkban hanem az edesanyjaeban, a nagymamaekeban es az unokatestvereben es sorolhatnam. Aki engem ismer min azt mondja hogy ok erre nem lennenek kepesek amire en. 6ev turelem fogyott el. En nem vagyok a mostoha anyja van neki edes anyja... De a szivemn viseltem a dorsat mindig kialltam mellette mikor az anyja el akarta dobni is. Szoval szegyeljjetek el ti magatokat hogy rgy kismamaval ilyen undoritoan beszeltek ahelyett hogy ha valami nem tiszta kerdeznetek elobb. Rosszindulat itt is jelen van... Ti nem tanacsot osztogattok hanem csak dobaloztok a szavakkal megalapozatlanul.
2016. júl. 13. 01:16
 7/29 anonim ***** válasza:
4%

Meg a te gyereked is szorulhat masra es juthat oda h csapkodja a fejet es all zokogva az ablakban mint egy bolond öregember .

Szegyelld magad !

2016. júl. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
10%

Erre az elutasito istentelen viselkedesedre kerestel itt batoritast , h igen meg kell semmisiteni mert egy örult , most h Utban van a tronörökös

Ej meg eszedbe fog jutni neked ez , nem egyszer de mindennap evek multan

2016. júl. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem vidd pszichológushoz ès ha nem segít akkor intèzet.
2016. júl. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
4%

Szomoru h az intezet marad mint megoldas , miutan eza mostoha anya ilyen allapotba hozta a gyereket .

Az anyja lemondott rola , az apa dolgozik es evek ota ez a nö teszi tönkre sziztematikusan , kulönbözö magyarazatokkal ....

Szep munkat vegzett rajta

2016. júl. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!