Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ebbe a helyzetbe?

Ti mit tennétek ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés

Szuleimmel szerintem mondhatom,hogy rossz a kapcsolatom mindigis túlságosan nagasra tettek a mercet az elvarasaikkal kapcsolatban,amiket persze szinte soha sem tudtam "atugrani" miattuk lettem 3 evvel ezelott anorexias es depresszios,azota szerencsere sikerult ebbol kilabalni.Soha se dicsertek,mindig csak a szidás megpersze a hatam mogott mindig azthallottam anyatolis hogy "remelem rossz sorsod lesz..." "az eg szakadna rad.." es meg sorolhatnam. Jovomet soretnek es sanyarunak allitjak be. Alig voltam 18 mikor itthagytam oket mar sajat labakon allok igaz nemkonnyu,egesz nyaron dolgozok,suli utan pedig ismet munka. 1 honapra hazajottem mert csak itt volt munka ujra atelem azt amit perevve, ezelott,mikor meg veluk laktam ugyanugy szidas ,rossz megjegyzesek es nembirom.


Nektek mi a velemenyetek szuleim viselkedeserol?

Ti mit tennétek?

Lehet az lenne a legjobb dontes ha teljesen megszuntetnek veluk minden kapcsolatot? Azt azert szogezzuk le meg hogy ezektol eltekintve mindent megvettek nekem amit csak kertem,csak valahogy a beszeduk banto...


19/L


2016. aug. 15. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
*ebben
2016. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az ilyen előfordul, de lehet hogy csak idegességükben mondtak olyanokat amiket, attól ugyanúgy szeretnek hisz mégiscsak a gyerekük vagy, felneveltek és ahogy írtad amire szükséged volt megkaptad.. egyrészt. Másrészt pedig a szüleid, és örülj hogy még ott vannak, szerintem beszéld meg velük, mondd el nekik hogy neked nem esik jól, vagy egyenesen fáj amit mondanak és ahogy néha viselkednek, hátha megértik és változtatnak, sok sikert:)
2016. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!