Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közöljem és mit?

Hogyan közöljem és mit?

Figyelt kérdés
Kezdem azzal, hogy nem mondom el a koromat, mert egyből letámadnátok. Inkább úgy mondom, hogy ilyen korban még nem szoktak pasizni. (Bár a mai világban....) viszont én hiába hogy ennyire kicsi vagyok, (tizenéves) nekem teljesen érett felfogásom van minden fajta dologban. Kívül belül érett vagyok. Ezt úgy értem, hogy koraérett vagyok. Nagyon szép alakom van, és a korom ellenére már leállitottak az utcán, hogy ismerkednék e , és nagyok sokan megnéznek. Strandon voltunk, ott is úgy bámultak, megjegyzéseket fűztek, meg ilyenek... Hosszu... De térjünk a lényegre. Van egy fiú 17 éves nekem nagyon tetszik, és egyszerűen imádom. Igen, járunk. Már egy két honapja. Erről anyum nem tud, csak egy valaki az is a barátnőm . viszont nagyon jó lenne ha tudná. De ha közölném vele, előre látom a reakcióját hogy eltiltana a fb-tól és a telomat is elvenné, hogy ne tudjam vele sehogyan se tartani a kapcsolatot, lehet kapnék is, és. Tuti elmondaná apukámnak aki szerintem még ha megölném magam se engedné.:/ annyira elmondanám anyumnak, viszont biztos kiakada hogy 17 éves, és azon is hogy ugye barátom van. Ha rájönnének vagy valami, én biztosan kiállnék az igazam mellett, mert én nagyon is szeretem azt a fiút, és nem akarom elveszíteni. Azon gondolkoztam hogy ha. Nem is anyànak, akkor a nővéremnek el lehetne mondani, bár ő tuti továbbitaná anyának, de ez sem biztos. NEM TUDOM MITÉVŐ LEGYEEEK SEGITSETEK:(

2016. aug. 18. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Micsoda nagy probléma...

Nemsokára úgysem lesztek együtt szóval nem kell ezen sokat kattogni.

Ha meg tényleg annyira fiatal vagy hogy nem mered leírni akkor nem is való neked a pasizás meg a szex. Egy 17 éves fiú nem hiszem hogy csak kézenfogva akar veled járkálni.

2016. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért kapkodják el így a kapcsolatot a tizenévesek? Hova rohansz? Ha le se mered írni a korodat, gondolom pár évvel fiatalabb lehetsz, mint 17... Addig foglalkozz nagy erőkkel a tanulással, amíg lehet, nehogy egy srác miatti bánatod miatt elszalassz valami jövőbeli lehetőséget...
2016. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Kezdjük ott, hogy hány éves vagy. Nem mindegy, hogy 12 vagy 14... utóbbi esetben már nem gáz, ha érdekel egy 17 éves fiú. De nem azért, az írásodból nekem pont nem az érettség jön le... nem tudsz választékosan fogalmazni, fogalomzavarban vagy (mi köze az igazi érettségnek ahhoz, hogy hányan csorgatják a nyálukat rád a strandon... nem vagy attól érettebb gondolkodású, és nem vagy csak ezért érettebb egy lánynál, aki kislányosabban néz ki).


Mindenesetre, ha be akarod vallani, ne cifrázd túl. Anyu (apu), két hónapja együtt járok egy nagyon kedves fiúval, bemutatom nektek, ha szeretnétek. Ennyi.

2016. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Akkor lennel egyedul erettebb a korodnal, ha magadtol is tudnad hogy attol meg hogy cirka 12 evesen mar van valami cici feled, meg nem kell leallni korban abszolut nem hozzad illo fiukkal, mert tisztaban vagy vele hogy olyan igenyeket tamaszthat feled aminek te gyerekkent meg nem tudsz lelkiekben megfelelni.

Mivel ezt nem latod be, ugyanolyan kis butacska vagy mint a tobbi ugyanezt hajtogago tinilanyka.

2016. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Jókat mosolyogtam a hozzászólásokon, de igazuk van az előttem megszólalóknak. A koraérett nőies test miatt valóban érezheted magad felnőttebbnek, de attól még nem vagy az. Nincs értelme ilyen fiatalon belekezdened! Nekem volt egy évfolyamtársnőm, aki már 10-11 évesen teljesen felnőttnek nézett ki, magas, szőke hajú lány volt. 15 évesen terhes lett! (Nem kisebbségiről van szó.) Ne kerülj te is ilyen helyzetbe! Ha szexelni akarsz, úgysem tudunk róla lebeszélni, pedig jobb lenne. De akkor mindenképpen védekezzetek!!!!!
2016. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen korban mindenki érettebbnek érzi magát a koránál, én is azt hittem milyen felnőttes gondolkodásom van, aztán ha visszagondolok is cikinek érzem, hogy miből is gondoltam ezt.
2016. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

én is érettebbnek hittem magam kamaszként és tényleg meg voltam győződve,hogy mennyire felnőttes vagyok és sokkal okosabb mint a többi kortársam.

hát, utólag rá kellett jönnöm,hogy nem, naív voltam és egyáltalán nem voltam felnőttes.

neked annyit tudok tanácsolni,hogyha elég felnőttnek érzed magad,akkor legyél felnőtt és állj oda a szüleid elé,hogy van egy fiú akivel egy ideje beszélgettek és egyre közelebb kerültetek.szeretnéd bemutatni nekik stb.

mert ezzel,hogy titkolózol egyáltalán nem azt mutatod,hogy mennyire érett vagy.

2016. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
A kérdésedből is látszik, hogy nem vagy még elég érett, még ha annak is érzed magad...
2016. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólókkal...nem vagy még eléggé érett, hiába hiszed magad annak! Ennyi idősen a legtöbb lány annak hiszi magát (gondolom 12-13 körül lehetsz). :) Én is mindig azt gondoltam akkor, hogy hú, milyen komoly, felnőttes gondolkodásom van, okosnak hittem magam, aztán most visszagondolva pedig inkább letagadnám, hogy én voltam az és nem is értem, hogy miért gondoltam komolynak magamat. :D Egyébként meg ha tényleg olyan komoly a dolog és tényleg ennyire felnőttes vagy, mint írod, akkor merjél odaállni édesanyád elé. Azon pedig ne csodálkozz, ha kiakad, hiszen ennyi idősen tényleg nem pasiznod kéne, pláne nem egy 17 éves fiúval. Különben annak a 17 éves fiúnak is lehetne annyi esze, hogy nem kezd egy 12-13 körüli kiscsajjal. Ennyi idősen ugyanis ekkora korkülönbség még rettentő sok, teljesen mások az igényeitek. :) Ő már valószínűleg rövid időn belül tovább szeretne lépni a csókolózós-kézen fogva sétálós dolgokon. Te pedig ennyi idősen nem hiszem, hogy készen állsz erre. De hát erről mi úgyse tudunk lebeszélni, ahogy a srácról se, de mindenképpen VÉDEKEZZETEK, ha eljuttok oda, bár nem kéne!
2016. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden korodbeli kiscsaj pont így érez. Mindenki érett testileg lelkileg stb..
2016. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!