Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindjárt évvége. és biziosztás...

Mindjárt évvége. és biziosztás. Hogyan közöljem a rossz hírt?

Figyelt kérdés
Szóval, az a helyzet, hogy nem alakult túl jól ebben a félévben a kémia jegyem...konkrétan kettesre állok. Nem tudom, hogy adagoljam be a szüleimnek. Persze még megpróbálok javítani, mert azért engem is zavar ez a jegy meg ugye a félévi átlagomhoz képest (4,6!!!!) jelentősen rontottam. Valaki segítsen, hogy mondjam el???
2016. máj. 2. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha idonkent alairjak az ellenorzod-ahogy azt kell-, tudjak.

Am a legjobb egyenesnek lenni es egyszeruen megmondani, hogy szerencsere nem bukom kemiabol!

2016. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
74%

:D Kezd el kipuhatolni, mennyire vannak oda a tantárgyért, aztán ha annak idején ők is utálták (gondolom nem a kedvenced, ha így lerontottad), csak lazán... Jó, persze, mondani könnyű.

HÁnyadikos vagy? Számít ez a jegyed valahova?

2016. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

Jaj nemár. Még vége sincsen a "versenynek" ,de te már feladtad , hogy akarsz így győzni?

Nekem tavaly pont az ellenkezője volt. Félévkor beírták , hogy bukásra állok, végül nem buktam meg , sőt évvégén meglett a négyes . Szóval hajrá, kapd össze magad!

2016. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Az előttem szólókhoz képest gyávább megoldást vetek fel: szomorkodj látványosan, és ha rákérzednek, hagyd magadból egy idő után kihúzni, hogy ez van. Aztán kérj tőlük segítséget. Ha nem a szakmájukba vág, megijednek majd a tankönyvedben látható borazalmaktól. :D
2016. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Hol van biziosztás ba*zdmeg? Másfél hónap hátra van még az iskolából, megkockáztatom, hogy 4-esre fel tudod hozni magad. Mit akarsz te beadagolni? És még rám mondják, hogy pesszimista vagyok :"D
2016. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Én 11.-ben megbuktam év végén fizikából. Nagyon bántott a dolog, mivel minden másból 4-es, 5-ös voltam, jó átlaggal. A szüleim nem szóltak semmit, tudták, hogy mindent megteszek, hogy átmenjek a pótvizsgán. Végül 4-es lett a pótvizsgám.
2016. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Basszus egy kémia kettes átlag semmi. Nem orvos lesz belőled ennyi. Nem érettségi tantárgy. Én mindig küzdöttem a kémiával a 2-es ért, és 11.-ben azt hittem, jaj de jó nincs kémia, majd beszopattak bio kémiával, hogy b*szódnának meg. Nem értem, érettségi mellett, miért kell még ezzel is szopatni az embert ...
2016. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
nehéz a kémia.. próbálj meg segítséget kérni tőlük, külön egy jó korrepetitor elmagyarázná, sok minden kitisztulna és jelentkezni kell javításra - az igyekezetet szokták értékelni a tanárok.
2016. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha az én gyerekem volnál, és nem orvosnak készülnél, hát magasról tennék rá hogy kémiából 2-es leszel. Én is annyi voltam. Megnézném hogy milyen tantárgyakból vagy jó, és abba az irányba támogatnálak amerre az érdeklődésed vezet.
2016. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
NYugi, az a szülő, aki nem tudja, hogy hogy áll a gyereke, azt nem is érdekli...
2016. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!