Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam elkölt egy csomó pénzt...

Anyam elkölt egy csomó pénzt butasagokra (műköröm, műszempilla, ékszerek, sminket) nekem meg ha vesz egy farmert azt hallom fel évig hogy milyen sokba kerülök neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16/L

(Dolgozni nem tudok elmenni mert kis városba elek es nincs diák munka,ha van is 1-2 akkor oda a főnökök lányai mennek,kerestem nem találtam,szóval ez szoba se jöhet)

Anyának mondtam hogy rosszul esik hogy tőlem mindent sajnál es magára sokat költ,de ilyenkor csak felhányja hogy miket kaptam az utóbbi egy évben (ruhák,meg párszor elmentem barátokkal) amennyit kb ő 2 hét alatt elkölt.


2016. aug. 23. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

végül is, ő keresi meg rá a pénzt, had költse már arra, amire szeretné. Ezt ne sajnáld tőle.


Emellett az valóban ronda dolog, hogy mindezt az orrod alá dörgöli.

Az az érzésem, hogy szeretné már, ha leválnál róla, szeretné élni a saját életét, amíg meg nem öregszik :-)

Ez sem szép dolog.

Annyit tehetsz, hogy biztosítod róla, hogy már nem kell sokat költenie rád, amint lehet a saját lábadra állsz, és eltartod magadat. Csak ezt a kis időt bírja már ki, amíg iskolába jársz (és kiskorú vagy) köteles eltartani.

2016. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%
Nem lehet, hogy anyukád most éli a Menopausa idejét, és nem szeretné hogy elkönyveljék "öreg hölgynek"? Vannak ilyen nők, akik mindent megtesznek azért, hogy fiatalabbnak látszanak, mert egyszerűen rosszul esik nekik, ha 40-50 éves korukra le csókolomozzák őket. Ha emiatt csinálja, hagyj egy kis időt neki. Egy idő után "kinövi".
2016. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,elég fiatalnak érzi magát.Ha valaki meg dicséri (legyen az egy utolsó részeges akar) egy hétig azt halljuk hogy valaki azt mondta ra hogy szep.Szerintem van valakije mert elég sokat telefonál mikor nincs itthon apam.
2016. aug. 23. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mondtad és nem fogta fel nem lehet valami jó anya. Sajna ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni. Miért nem kérsz apukádtól pénzt ruhákra ilyesmire?
2016. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

önző anyukád. ha az ember gyereket vállal,akkor számítania kell rá,hogy mostmár másra is kell gondolnia. minimum 18 év, de általában több,amíg még a szülő tartja el a gyereket.és ez bizony pénzbe van. ha telik műszempillára meg műkörömre, ami havi szinten alsó hangon 15-20 ezer, akkor elég érdekes,hogy tőled egy farmert is sajnál.

nekem is rosszul esne. de nem tudsz mit tenni sajnos. vannak ilyen emberek,akik jobban jártak volna nem vállalnak gyereket

2016. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám ugyanez :D műköröm, póthaj, új ruha es tarsai. En utoljara 11 honapja voltam fodrasznal es kertem idopontot jovohetre hogy sulira vagatok belole meg festetem. (Ez durvan 4000 ft) es azt hallgatom napok ota, hogy ez milyen drága. Egesz nyaron 500 ft-ot kertem tőle, de ezt is 3szor emlegette. Jövöre szerencsére már eltudok menni dolgozni, majd én fizetem magamnak ami kell, addig pedig örülök hogy kaját kapok!
2016. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Önző és valószínűleg kisebbségi komplexusa, önértékelési zavara van azért cicomázza magát annyira és azért örül a legalja emberek bókjának is.


Édesapád nem tud vele beszélni? Tőle nem tudsz pénzt kérni a szükséges dolgokra?

2016. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy azzal, hogy ő megszült, felelősséget is vállalt érted , amíg tanulsz! Nem csak 18 éves korodig! Törvény is írja, hogy gondoskodni kell az ellátásodról, amíg tanulmányokat folytatsz.

Nem te akartál megszületni, hanem ő! Ha ő sem akart, akkor védekezni kellett volna (bocsi ez csúnyán hangzik rád nézve)

2020. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!