Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Azok akik leszólnak másokat...

Azok akik leszólnak másokat póthaj, műszempilla, műköröm miatt miért irigykednek csak azért mert ők nem tehetik meg anyagilag?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

1. Mert nem teheti meg anyagilag ezért irigy

2. Ha megteheti és mégsem tetszik neki akkor sem kóser valami az életében mert beszól.

Sokminden nekem se tetszik de lesz"rom ki mit csinàl mert én jól elvagyok az életemmel és ezért nem hiányzik az efféle silány élvezet ;D

2015. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy azt hiszed, hogy aki leszólja, az irigy.


Nekem lenne rá pénzem, de szerintem gáz. Ezt nem mondom senkinek, ez a privát véleményem.

2015. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

A póthaj gusztustalan és undorító abban az esetben ha az nincs összevágva és a színe is elüt, nameg ha már lenőtt.

Van igényes póthaj is, ami lehet szép, de ez nagyon ritka még akkor is ha nem 20ezerért, hanem 220ért csináltatja. De az igényesről meg kevesen mondják meg hogy az póthaj. e ha már valaki ténleg 200ezret elkölt póthajra, inkább egy teljes körű regeneráló kezelést is igénybe vehetne inkább, mielőtt visszatörik az utolsó szál haja is.


A műszempilla is lehet igénytelen meg igényes. A tincsezett kozmetikus, sminkes által felhelyezett pillák nagyon is szépek lehetnek, viszont a soros, dús, fekete homlokig érő nem.


A műkörömről csak annyit, hogy minden 3. fiatal nőnek van, ha van rá pénze ha nincs. Nekem is volt, de inkább géllakkozok csak.


Egyébként a mű cuccok használatáról sokaknak fogalma sincs. Varrott póthajnál(soros) pl. csomókban kopaszodhatsz VISSZAFORDÍTHATATLANUL! Elnyomja a haj tövét, ami már soha nem fog kinőni.

Műkörömnél felpattogzik, felszakadhat és betörhet a körmöd, valamint el is gyengítheti, ami azt jelenti hogy mivel nem kap elég ápolást a köröm, és nem "szellőzik" a fertőzéseknek is otthont adhat.


Visszatérve a kérdésre. Sokan nem irigykednek, hanem lenézik azokat az embereket, akik ezáltal a cuccok által akarnak menőbbnek vagy szebbnek tűnni, de legbelül ugyanolyan férgesek és egyszerűek. csak külső máz.


Engem személy szerint hidegen hagy. Én nem foglalkozok vele. Semmi közöm hozzá ki hogy teszi magát tönkre. Legfeljebb saját magukból csinálnak nevetség tárgyát és járatják le magukat! :)

2015. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akit leszólnak azért mert a fél teste mű, arról ordít, hogy a fél teste mű. Akinél ízlésesen van megcsinálva, ott a kutyát nem érdekli, hogy hány százaléka műanyag a hölgynek.
2015. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Felőlem az egész nő mű lehet, ha jól néz ki és jól szexel.
2015. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok irigy,és meg is tehetném hogy póthajat,műszempillát rakassak fel de aki szép az természetesen is szép.

A mű az mű,nem te vagy.

15 éves koromban hordtam műszempillát,most vagyok 18 és már nem érdekel.

Műkörmöm nekem is van,nem nagy,egy sima kocka,picivel nagyobb mint a sajátom és az is csak azért mert már külön élek a szüleimtől,mosogatok takaritok és akármilyen márkás lakk van rajta nekem 2 napnál tovább nem birja..

Hát de mindenki azt csinál magával amit akar :)

18/L

2015. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a te logikádat követve az összes gazdag nőnek póthajasnak,műkörmösnek,műszempillásnak kène lenni.

bocsi,hogy kiábrándítalak,de ez nem mindenkinek tetszik.

ráadásul, most kapaszkodj meg: a saját hajam a hátam közepèig èr,így eszemben sincsen arra,hogy póthajat rakassak,hiszen elègedett vagyok a hosszával.a szempilláim termèszetesen hosszúak ès dúsak,így elèg szempillaspiráloznom. a körmeimet pedig itthon lakkozom,tökèletesen megfelel.volt már műkörmöm illetve gèl lakkom,de nem jött be,zavart hogy megcsiszolják a körmöm felszínèt.valamint untam hetekig ugyanazt a színt viselni.

pedig lenne pènzem ezekre a felsorolt dologokra,de feleslegesnek tartom,jól èrzem magam így.


ès igen,sajnos a felsorolt dolgok ritkan sikerulnek úgy, hogy ne ordítson róla,hogy mű. így szerintem egy igènytelen póthaj inkább gaz,mint irigylèsre mèltó.ugyanez a szempilláknál... persze vannak jól elkèszítettek,de az valóban ritka dolog.

2015. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

jaj mert ehhez milliomosnak kell lenni, mi? műköröm, műszempilla ára senkit nem vág földhöz szerintem, a póthaj már drágább, de igénytelent abból is kapni viszonylag olcsón.


egyáltalán nem irigykedem az ilyen lányokra. a körmöm természetesen is szép és hosszú, mindig dicsérik (inkább erre lehet irigykedni, már bocsi, nem a műre), a hajam ugyan nem ér seggig, de az is egészséges és ápolt és inkább legyen eredeti, de rövidebb, mint hosszú és mű. arról nem is beszélve, hogy a legtöbb póthajon nagyon látszik, hogy nem igazi, hiába hiszed azt, hogy nem feltűnő. műszempillára sincs szükségem, tökéletesen megteszi egy jó spirál is.

inkább kicsit szánom őket, hogy értelmesebb dolgokra nem tudják elkölteni a pénzüket és még azt is hiszik, mások irigyek rájuk.

2015. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

7# vagyok. persze megèrtem ha valaki nem elègedett pl a szempillaival es rakat fel műt.

de az ilyen hozzáállás taszít,mint a tièd..szóval azt hiszed hogy mindenki mennyire irigyli tőled ezeket.meg szegèny pórnèpnek nem telik rá. fel se merul,hogy esetleg nem is akarnak

2015. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Férfiként elég hülyén néznék ki ilyen toldásokkal azt hiszem. Pedig elég jól keresek, valószínűleg ki tudnám csengetni. :D

Nyíltan nem kötekszem természetesen, de az ilyen csajokkal nem kezdek ki és ha ők nyitnak felém, elutasítom őket. Egyszerűen taszítónak tartom, ha észrevehető. Ha műanyagra vágynék, vennék egy guminőt, az legalább alacsonyabb igényekkel bír. A természetes szépség sokkal vonzóbb - akár rövid körmökkel és hajjal. És tetszik vagy sem, a férfiak nagy része így gondolkodik, akik a feltuningolt csajokat keresik, általában csak egy-egy kalandra nyitottak velük.

Plusz igaz, hogy akit ilyen atrocitások érnek, azon látszik is hogy mű. Talán azzal van probléma. Nem mindenki irigy, akinek nem tetszel. Lehet burokban éltél, ahol agyondédelgettek és azt is megdicsérték, ha szartál egyet, de a valódi világ keményebb hely, nem mindenkinek te vagy az etalon.

2015. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!