Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők sokat megy a gyereketek...

Szülők sokat megy a gyereketek étterembe, kajáldába?

Figyelt kérdés
elengeditek? mennyit pénzt kap?

2016. aug. 24. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem, 15 éves és megtud főzni magának mindent. Sőt, ilyenkor nyáron gyakori, hogy a baráti társaságnak is főz.
2016. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
En eddig mindig csak csaladdal voltam etteremben, evente par alkalommal. Pizzeriaba szoktunk baratokkal menni, vagy hamburgerezni, gyrost enni. 1500-2000ft-ot kapok ilyenkor, de egy evben max 5x van ilyen alkalom. 17/l
2016. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen szokott. és annyi pénzt, amennyit megkeres diákmunkával.
2016. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Étteremben enni évente 1x kb és a családdal.

Hamburgereshez/ pizzériába pedig 1500-2000 ft.

2016. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Nalunk mindket szulo sokat dolgozott, es tobb penzt adtak, hogy ha ugy van, nyugodtan el tudjunk menni otthonrol enni vagy rendeljunk. Mikor meg otthon laktam, befizettem az iskolai menzara es a maradekot szivesebben koltottem szorakozasra vagy konyvekre, teny, hogy a menzan nem volt annyira finom az etel, de megettem barmit. Az ocsem viszont finnyasabb volt, inkabb evett 2-300 forinttal tobbert egy kifozdeben, vagy fozott maganak. "Puccosabb" etterembe szulinapokon vagy karacsonykor vittek, egyedul pedig akkor voltunk eloszor, mikor dolgozni kezdtunk, akkor is alkalmankent csak, unnepnapokon, barati tarsasaggal.

Remelem, nem baj, hogy gyerekkent valaszoltam, es elnezest az ekezetert.

21/L

2016. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Meg ez lemaradt: elengedni elengedtek volna szerintem, de a viszonylag magas kosztpenz mellett pluszba - ertheto modon - nem adtak, igy gondolom, ugy lettek volna vele, mint a tobbi szorakozasunkkal, hogy gazdalkodjuk ki magunknak, vagy ha nem megy, menjunk dolgozni :)
2016. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

En a gyerek vagyok, remelem, nem baj, ha en valaszolok

Menzas vagyok alapvetoen, de szoktam jarni gyorsetterembe, persze nem mindennap, de 1-2 hetente 1-2 alkalommal biztosan, mert egyreszt keson erek haza az iskolabol, masreszt otthon nem mindig van kaja.

Fozni pedig nem tudok, korabban nem tanitottak meg, merthogy az nekem ugyse menne. Most persze anyam szid es mindenfele lehuto, haszontalan senkihazinak hord el, hogy mi az, hogy nem tudok, de kozben meg ha csak zoldsegpucolasban akarnek segiteni, akkor is elhajt meg lecsesz, hogy menjek innen, ugyis elb.szom csak. Igy aztan sok motivaciom van...nem igazan maradt mas, mint hogy fozotanfolyamra menjek valamikor.

Etterembe csaladostol egyebkent nagyon ritkan megyunk, evente max. 2-3 alkalommal, mert sajnos tobbszor nem engedhetjuk meg magunknak.

16/L

2016. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem szoktam ilyen helyekre járni. Édesanyám főztjénél úgyse találok jobbat.
2016. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére nem vagyok rászorulva ilyenekre. Mindkettő szülőm kiválóan főz. Szégyelném is, ha kajáldában kéne mindig ennem vagy ünnepekre sütit rendelni, mert édesanyámnak a rántott hús élete főműve. Szerencsére nem.
2016. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
meg is verném ha ilyen marhaságokra költene és nem járna haza enni
2016. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!