Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarnak mindig rosszkor...

Miért zavarnak mindig rosszkor a szüleim és miért nem akkor, amikor ráérek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A szüleim folyton a legrosszabb pillanatban tudnak zavarni, soha sem akkor, amikor nincs semmi dolgom. Ha unatkozok és nem beszélek senkivel, nem játszok semmit, akkor mintha nem is léteznék, de amikor olyan online játékot játszok, amit nem tudok 1 mp-re sem abbahagyni és a barátaimmal beszélek akkor zavarnak és üvöltöznek velem, ha nem érek rá. De ez mindig így van. Pl pár napja megbeszéltem velük, ha épp szólok, hogy ráérek segíteni, akkor mondják, mit csináljak és ne akkor amikor szólok, hogy nem érek rá. De ez nem működik. De ugyanez a húgommal. Ha nem beszélek senkivel csöndben van és nem lehet hallani, ha meg elindítok egy játékot, vagy skypeon beszélek valakivel, elkezd ordítozni addig, amíg le nem teszi a barátom, mert megsüketül. Ha letette, vagy vége a játéknak, hirtelen abbahagyja. Miért lehet ez? (Nem tudják éppen akkor, hogy mit csinálok)

2016. aug. 25. 10:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
k meg, legtöbbször hülyeségeket, pl hirtelen begörcsölt mindenük és nekem kell megcsinálni amit még görcsölt lábbal is megtudnának. Kukát és postát rendszeresen kiviszem/behozom játék előtt, mosogatást nem hagynak rám.
2016. aug. 25. 11:24
 12/19 A kérdező kommentje:
lemaradt az eleje valamiért: nincs olyan, amit rendszeresen kérnek, mindig mást kérnek.
2016. aug. 25. 11:26
 13/19 anonim ***** válasza:
12%

Ha biztos(!) vagy benne, hogy csak szivatnak, akkor tényleg nincs más hátra, máshol játssz. Mobil alkalmazások, net café, suli PC terem, havernál, könyvtárban, kocsmában -- annyi lehetőség van hogy fel se tudom sorolni.


Csak arra nagyon vigyázz, hogy el ne szaladjon veled a ló, mert ilyenkor könnyű kísértésbe esni, és szét gépezni az agyadat valahol ahol még éjszaka is hagyják hogy maradj :) Saját tapasztalat!!! Az első alkalomtól fogva szigorúan mérjed a játékidőt és TÖBBET NE játssz, mint amennyit otthon játszottál volna nyugiban.


Plusz, továbbra is külön gonddal figyeld, hogy amikor otthon vagy, miben segíthetsz. Posta, szemét megvan... Mosogass is el, kérés nélkül. Takarítsd ki a szobádat. A leckédet MINDIG írd meg. Segíts tanulni a húgodnak is.

Szóval a fentieket csak ismételni tudom: mindig maradjon ezekre is elég otthon töltött időd, hogy ne hagyj nekik támadási felületet!

2016. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha ezt a kérdést nem te írtad ki, akkor nem is olyan rossz a helyzet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


;)

2016. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az én anyámnak is pont akkor kellek nagyon sürgősen amikor Wot-ban csata közepén vagyok. Sosem azelőtt mielőtt elindítanám.
2016. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

4, 8, 15: nektek is mondom,

ez náluk pszichotikus, és nem véletlen.


Tényleg csak az válik be, ha nem is látják, hogy gépezünk -- de ebbe az is beletartozik, hogy a hirtelen sok "kimaradás" se tűnjön fel. Szóval akkor nagyon komolyan oda kell figyelni saját magatoknak az időbeosztásra, -- még akkor is ha a hirtelen jött "szabadság" érzésére, hogy végre nem vegzálnak, könnyű lenne rákattanni :D

2016. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
okosba! hosszú távon gondolkozni, szóval csak okosba ;)
2016. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
online játék= szórakozás tehát ha szórakozni (ő pénzükön áram net) ráérsz akkor más értelmes dologra is ráérsz. Neked kötelességed a tanulás és környezeted rendbe tartása a játék csak szórakozás. Nem értem mi ezzel a baj. Kérdésböl azt hittem legalább a barátnőddel vagy amikor rádnyitnak. Méghogy 1mpre se lehet otthagyni. Miért akkor megver valaki az utcán, vagy nem vagy elég kocka többé. Isten hozott öcsém ez a való világ...
2016. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: azért az hadd ne legyen már baj, ha valaki a hobbijára IS szánna időt, ésszerű ketetek között persze...
2016. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!