Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudassam végre ezt a...

Hogy tudassam végre ezt a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori lesz előre is bocsi.

7 évesen elkezdtem hegedülni. Tehetségesnek számítok, de már akkor sem szerettem annyira csinálni. Szüleim azt mondták, általános suli végéig kell ezt csinálnom. Beletörődtem. 8. év elején azt mondták szüleim hogy már régóta zenélek és emiatt Zeneművészeti suliba kell továbbmennem. Itt már mondtam hogy nem erről volt szó, de azt hajtogatjak mindig hogy amig en azt mondom hogy zenelned kell addig ezt fogod csinálni. Az én szintemen már 3-4 órát kéne gyakorolnom naponta de nekem fél óra is szenvedés mert ez nem az én világom. Sok minden erdekelne média gépészet vagy bármi hasonló. Át tudnék menni más suliba mert a jegyeim megvannak hozzá de nem engedik szüleim. Ezt sok tanár meglátta már bennem hogy abba kéne hagynom de szüleimet ez nem hatja meg. Mit lehet ilyen helyzetben csinálni?

Hozzátenném így a végén hogy a zenéből csak úgy lehet megélni ha az ember szinte minden idejét beleöli ilyen idős korban. De én egy percet sem tudok vele foglalkozni mert gyűlölöm az egészet.

16f



2016. aug. 29. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Netán te vagy az öcsi a családban?:-)

2016. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. :D
2016. aug. 29. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Lázadj. Ha kell minden egyes nap.
2016. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mond meg nekik hogy csak azért csinálod mert rákényszerítenek . Beszélj fateroddal . Aztán zenélj vmi brutál bandában :) ha már azt akarják hogy abbol élj.
2016. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi az ototleteket. Utolso jol hangzik. :)
2016. aug. 29. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Hajnali 1-kor kezdj el rohadt hamisan hegedülni addig amíg meg nem unják vagy a szomszédok.

Vagy egy eléggé gyerekes megoldás, de beválhat:

Rejtsd el egy haverodnál a hegedűt és ne mondd el hol van. Vagy egyszerüen ne legyél hajlandó hegedülni. Csak nem fognak tüzes vassal kényszeríteni.:D

2016. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy hasonló esetem. Én a színjátszással voltam így. Utáltam a tanárt, a közösséget. Anyának fél éven keresztül mondtam, minden nap, hogy utálom és mást akarok, míg végül beadta a derekát. Azóta, gitározok és kiegyensúlyozottabb vagyok, mert azt csinálom amit szeretek. 15/L
2016. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Úristen, egyre gázabb kérdéseket olvasok! Mi az, hogy a gyerek nem akar hegedülni, de a szülei azt mondták, hogy "márpedig zenélni fogsz, ha tetszik, ha nem!". Basszus! Ha az én lányom nem akar valamit csinálni(és itt a szakkörre gondolok), akkor nem fogja csinálni.
2016. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A főtárgytanárod nem tudna rájuk hatni?
2016. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen szülők..
2016. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!