Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudassam a szüleimmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam a szüleimmel hogy van egy srác?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy regota beszelgetek egy sraccal, es eleg erdekes kapcsolatunk van egymassal (jó ertelemben).. Volt mar par fiu akivel igy beszelgettem de ő valahogy más, rengeteg kozos van bennunk. Az a helyzet, hogy eleg nagy tavolsag van koztunk, szoval meg ha osszejonnenk is tavkapcsolat lenne belole. Nem tudom hogy ezt anyuekkal hogy tudassam hogy letezik valaki akivel komolyabb lenne a kapcsolat, de eleg messze van.. Nyaron szeretnek sokat is egyutt lenni, de ez csak ottalvassal mukodne. Tipp? :|

2016. máj. 10. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te hol laksz és ő?
2016. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ő pesti, én pápai.
2016. máj. 10. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Mond nekik hogy tetszik egy fiú és szeretnéd jobban megismerni ha nekik ez nem gond. Mond el nekik azt is hogy messzebb lakik.
2016. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem fognak elengedni egyedül ,ottalvasra...


Engem fiúként akartak követni a szüleim mikor el akartam menni egy lányhoz Pestre... Ami 40km re van tőlem..:D

17/f

2016. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Taliztatok már? Korotok?
2016. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Ez a baj:/
2016. máj. 10. 20:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a baj szulotol is fugg engem tuti nem engedne anya el.
2016. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2016. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még nem taliztunk de mar nagyon tervben van.. 17 évesek vagyunk
2016. máj. 10. 21:50
 10/14 anonim ***** válasza:

-még nem találkoztatok

-17 éves vagy

-még együtt sem vagytok

-ott akarsz aludni nála.


De ha össze is jöttök, nagy felelőtlenség lenne együtt aludni. Gyakorlatilag olyan lenne, mintha két idegen aludna egymás mellett. Szülők részéről mégnagyobb felelőtlenség, ha egy ő általuk sem ismert idegenhez elengedik a lányukat ott aludni. Ez semmiképp sem jövedelmező..

2016. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!