Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szolnátok ahoz, ha 23...

Ti mit szolnátok ahoz, ha 23 évesen is beleszolna a szüleitek az életetekbe?

Figyelt kérdés

Még otthon lakom. De mindig mindenbe beleszolnak. Ha haverodok valakivel az van ne haverkodjak vele. Ha senkivel nem barátkozom az a baj,haverkodjak valakivel.

Volt már olyan anyám üzte el a haverjaim.


2016. szept. 3. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben minél hamarabb függetlenednék tőlük.
2016. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
53%
Én nem örülnék mert nem sok közük van hozzá.Lehet beszélned kellene erről velük.
2016. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha otthon laksz a szüleiddel 23 évesen akkor mindig is ütközni fogsz a szüleiddel mert két különböző generáció nem érti meg egymást.
2016. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Vagyis elég ritka..
2016. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
Te mit szólnál hozzá, ha a felnőtt, keresőképes gyereked odacsődítené a lakásodba a haverjait, amikor te jól megérdemelten pihenni szeretnél? Ehelyett vadidegen arcokat kéne kerülgetned, hallgatnod a számodra idegesítő zenéjüket, a viháncolást? És ezek után a gyerek még fel lenne háborodva, hogy mit pofázol bele az életébe, amikor elküldöd őket, hogy máshol bulizzanak?!
2016. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

23évesen már nem otthon laktam. Saját magam tartottam el az egyetem mellett.

Ezért nem igazán tudom elképzelni, mit szólnék.

2016. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
Egyrészt nem normális, ha egy 23 éves még otthon lakik. Másrészt ha olyan arcok lennének a haverok, akikkel nem szívesen futnék össze a sötét utcán, akkor a saját házamból hadd küldjem már el. Ha haverkodni akarsz velük mégis, akkor menjetek máshova.
2016. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

"Egyrészt nem normális, ha egy 23 éves még otthon lakik."


Szóval ha valaki van olyan szerencsés, hogy a saját városában van az egyetem ahova jár, akkor is fizessen albérletet....

2016. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
örülnék neki mert az azt jelentené hogy még élnek
2016. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

"Egyrészt nem normális, ha egy 23 éves még otthon lakik."

Te nem vagy normális. Rengeteg országban több generáció él együtt.

2016. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!