Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire tesz jót, a gyerekekn...

Mennyire tesz jót, a gyerekeknek az hogy az ex férjem, folyamatosan elhordja mindennek az új párom?

Figyelt kérdés
Uj párommal együtt vagyok már 2 éve. Harmonikus a kapcsolat a gyerekek szeretik, minden oké, de az exem folyamatosan ellene beszél, meg elhordja mindennek. Mit szűr le egy 5éves fiú, és egy 3 éves kislány ebből?

2016. szept. 9. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd el a gyerekeknek, hogy apu nem szereti a párodat, ezért szidja őket. Majd ha már nagyobbak lesznek, jobban megértik.
2016. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a "harmonikus kapcsolat" a harmonikus szzinuszos hullámzásra utal, hogy egyszer fent, egyszer lent, akkor a gyerekek jó hallgatóság lesznek a szidásra.:)
2016. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha bárki akármilyen indokkal elhord akárkit mindennek egy közösségben, totál mindegy, milyen szerepet tölt be, az nem tesz jót egy gyereknek. Mármint maga a veszekedés ténye.
2016. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%

Eléggé érthető, hogy nem tetszik neki, hogy a szeretőd neveli a gyerekeit.

Neked sem tetszene fordított esetben.

2016. szept. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

"Uj párommal együtt vagyok már 2 éve"


Mivel a nők a majmokhoz hasonlóan nem engedik el az egyik ágat, amíg jól meg nem kapaszkodtak egy másikban, ezért esélyes, hogy már régebben kezdtél kavartál az "új" pasassal.

Bocs, de mivel te ilyen "pasilecserélgetős" vagy, ebben az esetben az ex helyében csináltatnék egy DNS tesztet a gyerekeknél!

2016. szept. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Látom kérdező, nem tudod elviselni a kritikát.
2016. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy gyereknek soha semmilyen körülmények között nem tesz jót a szülők ellenségeskedése. Az én szüleim elváltak, amikor 2 éves voltam. Édesapám ivott, sok volt a bántalmazás, így édesanyám fogott minket, engem és a két nővéremet, és elmentünk tőle. Később lett édesanyámnak egy új párja, akit mai napig imádok, olyan mintha az apukám lenne, mindig is sajátjaként kezelt minket. Gyerekként a nővéreim is nagyon szerették, egy család voltunk. Miután megtörtént a válás, az édesapám, és az ő anyja (mamám) megkezdték az ellennevelést, hosszú évekig folyt a dolog, rengeteg küzdelemmel, én nem, de a két nővérem közül az egyik nagyon sérült lett. Felnőttként nem találja a helyét, mindig az volt mondva, hogy ne szeresd anyádat, így a nővéremnek nincs olyan személy az életében, aki a biztonságot jelenti számára, emiatt folyton olyan párkapcsolatai vannak, amiben bántalmazzák, ugyanis nagyon próbálna ragaszkodni, alkohol és drogproblémái lettek, és mindez azért, mert 2 ostoba ember (apám, mamám) felhasználták a saját kicsinyes bosszúállásukhoz. És ki itta meg a levét az egésznek? a gyerek.

Sosem szabad hagyni, hogy a gyereket egy idióta felnőtt felhasználja arra, hogy bántsa a másik szülőt, mert annak a gyerek fogja meginni a levét egy életre!


25 N

2016. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért váltunk el mert megvert, és igen joga van egy nönek uj kapcsolatot kezdenie, és megtalálni a boldogságot. Most az van. Az exemnek is van csaja. A lényeg hogy a gyerekek isszák meg a levét a dolgoknak!
2016. szept. 10. 23:10
 9/9 anonim ***** válasza:
5%

"Azért váltunk el mert megvert"...


...mert rájött, hogy beújítottál egy új pasast.

Igaz?

2016. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!