Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti ilyenkor mi tennétek?

Szülők! Ti ilyenkor mi tennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy arra mennétek haza, hogy a gyereketeket a mostohatesója keféli. Persze mindketten már tinédzserek.

Mi lenne erre e reakciótok? Hogy lehetne ezt az igen kínos szituációt valahogy civilizáltan kezelni?


Trollok kíméljenek!


2016. szept. 12. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem tűnik túl életszerűnek a leírás. Gondolom az a szülő, aki ezt látja, ennél jobban ki van borulva. Én mindenesetre nem örülnék egy ilyen helyzetnek.
2016. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
mivel nem edestestverek hadd csinaljak. fiatalon kell kielnie magat az embernek
2016. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Nyilván, de hogy kezelnéd utána.


2: Csakugyan, de gondolom az ilyen szülő nem azért házasodott újra, hogy szexelő mostohatesókra nyisson rá.

2016. szept. 12. 19:18
 4/5 anonim válasza:
73%

Nem tudom, megkérdezném miért csinálják ezt, nem emelném fel a hangom, nem csinálnék belőle nagy ügyet. Ha szeretik egymást, és nem mennek egyikről a másikra, vagy csak kipróbálták, akkor jó. Én mit meg nem adtam volna hogy a bátyámmal legyek legalább egyszer:D

Egyébként még kismama vagyok, de azért remélem nem baj ez a válasz:]

2016. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:

Ezen nem nagyon tudsz mit kezelni.

Max vegyél nekik sok óvszert, hogy nagyobb baj ne legyen.

Tiltani ugye nem lehet. Vagyis lehet persze, de úgysem lesz hatása, csak jobban vigyáznak, hogy ne bukjanak le.

2016. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!