Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség! Van valami megoldás?...

Segítség! Van valami megoldás?! 15/L

Figyelt kérdés
Anyáék ki akarnak menni Londonba. Már gyűjtik a pénzt nagyon készülnek. Először en is benne voltam, hogy milyen jó lesz ott kint. Új barátok. Új ország. Minden teljesen megváltozik. Igen csak eljött a gimi. Nagyon jo a közösség. Nagyon jo barátaim vannak. Jo fejek a tanárok is (részben). Én már nem akarok elmenni, sőt egyenesen sírhatnékom van ha erre kell gondolnom. Nem tudom, hogy, hogy mondjam meg anyáéknak. Persze a jobb élet miatt mennénk ki, ezért őket sem akarom visszatartani. De van valami megoldás, hogy én itt maradjak Magyarországon és minimum 18 évesen esetleg utánuk menjek egyetemre?? Kérlek szépen titeket, hogy segítsetek!! Előre is köszönöm!! 🙂

2016. szept. 14. 13:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%

Beszél velük mond meg nekik,hogy nincs kedved vagy megértik vagy nem.Ha itt maradhatsz költözz valami rokonhoz.

15/F

2016. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Anyukadeknak a legutolso szempontja lesz az hogy neked itt vannak baratnoid meg a pasijaid. Feleslegesen ezzel probalkozni, inkabb fogadd el a helyzetet.
2016. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Első. Próbálom elmondani nekik, hogy mi van, de nehéz. Rokonaikhoz nem tudok menni mert egy van a nagymamám, de vele nem vagyunk valami joba. Második. Nincsenek pasijaim fiú barátaim vannak. BARÁTOK!! Es jo persze ez az utolsó amit nézni fognak nem is várom el tőlük hogy ok azert maradjanak mert en akarok. Azert kérdeztem, hogy van-e valami megoldás.
2016. szept. 14. 13:58
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
Van:az hogy bepakolsz a bőröndbe és velük mész ott úgyis minden sokkal jobb
2016. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Kollégium lehetne a megoldás, de nyilván akkor is kell valaki, akivel itthon kapcsolatot tartasz, kvázi gyámod lesz. Felügyelet nélkül nem maradhatsz.
2016. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
És attóp még tudsz a gimis társakkal beszélni skypeon facebookon stb szal nem szakadna meg a kapcsolat
2016. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Attól*
2016. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
Hát akkor végső soron marad a kolesz.
2016. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%

Ha itthon nincsenek rokonaid. akkor nemigen van más választás, mint velük menni. Amúgy százszor jobb helyzeted lehet odakint, mint ebben a szánalmas országban, mert itt jövő az nem nagyon van.

Angolul mennyire tudsz? Ha az angol tudás megvan, simán szerzel kint új barátokat.

2016. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
37%

Fiu baratokert maradni? Amint becsajoznak tudod mi marad abbol a baratsagbol..

A megoldas az, ha megprobalod oket rabeszelni koleszra.

Ha nem hajlanak ra, akkor nem.

A dontes az ovek.

2016. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!