Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Észrevettem, hogy a lányom...

Észrevettem, hogy a lányom egyre többet iszik, de nem lehet vele beszélni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem részeg folyamatosan,de többet van a pohár a kezében mint kellene,és italat is tart otthon,ami eddig nem volt jellemző.Próbáltam beszélni vele,de elhárította,hogy megiszik 1-2 pohárkával, én meg felfújom.Azóta ha szóba hozom a válasz annyi: "Sajnálod??". (Mármint az italat). Nem sokat tudok tenni mert már felnőtt, a saját életét êli, de aggódunk,hogy mi lesz így vele.

2016. szept. 24. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
mennyi idős a lányod? lehet problémája van...és ezzel próbálja meg kompenzálni.
2016. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
esetleg értelmesebb lenne ha nem az ital felől közelítenéd meg a beszélgetésedet a lányod felé.
2016. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elöször őfelőle közelítettem meg,hogy történt-e valami stb.Erre válaszolta, felfújom a dolgot és olyat képzelek bele ami nincs.Már mindenhogy beszéltünk vele, én is,az apja is de nem mond semmit.

36 éves, tehát tényleg nem tehetek sokat:-(

2016. szept. 24. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
van férje családja...stb?
2016. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elvált, de annak már 2 éve.Eddig nem volt miatta szomorú,közös megegyezéssel váltak el,azóta volt más barátja is.Nem hiszem,hogy emiatt lenne. De mostanában barátkozik egy eléggé link nővel,ilyn vásárlós-bulizós típus. Lehet hogy ő viszi bele.De bármi miatt is van az a baj,hogy azt hiszi az alkohol megoldás rá.A múlt héten a munkahelyén is gondok voltak,összeveszett az egyik kolléga nőjével és olyan csúnyán és minősíthetetlenül beszélt,hogy kizárt,hogy nem volt legalább egy kicsi alkohol benne.Magától nem viselkedett volna így.Már megfigyelhetőek apró változások a viselkedésében(ingerlékenyebb stb).
2016. szept. 24. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Az gáz,márcsak annyiból is ha megérzik rajta,vagy piásan megy be könnyen kirakhatják,és akkor mégtöbbet fog otthon inni.én beszélnék vele mégegyszer vagy inkább rácsapnák az asztalra,és elvinném egy szakemberhez.
2016. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Italat? Nem italt?
2016. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
*italt.Elnézést.
2016. szept. 24. 18:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok nő zúgivó!
2016. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

www.kiutalapitvany.hu

Ez a hely függőkkel foglalkozik. Próbálj itt segítséget kérni.

2016. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!