Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 23 évesen túl gyakori naponta...

23 évesen túl gyakori naponta telefonálni vagy interneten beszélni a szülőkkel?

Figyelt kérdés
19 eves korom ota elek kulon. Jo a kapcsolatunk, imadjuk egymast. Na heti 5x beszelunk az sok? Ok azt mondjak barmikor irhatok hivhatom oket. +1000kmre vagyunkn egymastol. Kuldunknegymasnak kepet megosztjuk hogy mi tortent aznak. De azt is tudom hogy azt se mondanak meg ha tul sok lennek nekik.
2016. szept. 23. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a szüleid örülnek ennek. Melyik szülő ne örülne?

Ès ha te úgy èrzed, jó velük mindennap beszelni es megosztani a dolgaidat, tegy úgy. Ez nem sok, a család nagyon fontos!!! :)

2016. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sanyinak ***** válasza:
93%

A szuleidnek biztosan jol esik. Mindket szuloddel ennyit beszelsz?

Azt meg te dontod el, mennyit akarsz veluk beszelni

2016. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én 30 vagyok és naponta hívom őket, hétvégén meg lemegyek. Szeretek hallani róluk, ők is viszont, akkor miért ne?
2016. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyutt elnek. Altalaban este beszelunk miutan vacsoraztak. Ritkta ha apumat hivom hetkoznwk ranacs miatt.
2016. szept. 23. 23:28
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
ha ez nektek jo akkor kinek mi koze hozza?
2016. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem túl gyakori. Örülj, hogy szeretnek téged és élnek. Egyik sem adatik meg mindenkinek.
2016. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Lehet nagyon mellélövök de nem arra gondolsz hogy esetleg a barátnődet/ jővőbeli barátnődet ez zavarja/zavarni fogja?

Mert ha igen akkor csak annyit mondok hogy egy büd.ös liba hamarabb lelép, mielőtt a szüleid megharagudnak :)

2016. szept. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs ezzel, bár tény hogy manapság sokan furának tartják ezt. Az én anyukám már nem él,szóval addig beszélj velük,amíg van rá lehetőség.

A volt barátom egyébként napi szinten telefonált anyukájával fél órákat. Engem nem zavart.

2016. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj? Örülnék ha még fel tudnám apukámat hívni,akár naponta is.

Addig beszélj velük amíg ott vannak neked.


Én is külföldön vagyok, én kevesebbet beszélek anyummal de nekünk nem is olyan nagyon jó a kapcsolatunk. Nővéremmel viszont mindennap írunk.

Tedd nyugodtan, amíg neked nem terhes a dolog,miért ne?

2016. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

7-es, honnan gondolod, hogy a kérdező fiú? :)


kérdező: én is 23 vagyok, majdnem minden nap beszélek anyuékkal fb-on vagy telón. most csak 200 km-re lakok tőlük, hvi 1-2-szer haza is megyek, de jövő hónaptól 3000 kn-re költözök, és hálát adok az internetnek, amiért létezik, és tudom tartani a kapcsolatot a szüleimmel. ha a legjobb haveroddal beszélsz minden nap, az is normális, miért pont az édesanyád lenne "gáz"?

2016. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!